У яку нерухомість варто інвестувати в 2019 році?


Переглядів:

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...

В какую недвижимость стоит инвестировать в 2019 году?

Нерухомість виправдовує свою властивість стабільності: на дворі 2019, а інвестувати в квартири як і раніше вигідно. Заробіток на таких вкладеннях полягає в здачі житла в оренду і отриманні плати за це. Особливо прибуткові інвестиції в українську нерухомість – тут прибутковість досягає 9,9%, більше ніж в три рази, ніж в інших країнах Європи.
Затребуваність знімного житла в українців в 2019 лише виросла й буде продовжувати рости. Це обумовлено декількома факторами:

  • розвитком країни в бік ЄС, підвищенням кількості робочих місць;
  • збільшенням популярності IT-індустрії та віддаленого співробітництва українських фахівців із зарубіжними компаніями;
  • постійно зростаючим припливом іногородніх та іноземних студентів, туристів, тощо

Ці фактори визначають, які верстви населення потребують і потребуватимуть оренді житла, що, в свою чергу, визначає, в яку нерухомість варто інвестувати, щоб отримати гарантований високий дохід.
Важливо! Всі види нерухомості, описані нижче, відносяться до первинного ринку. Інвестувати у вторинне житло невигідно.

В какую недвижимость стоит инвестировать в 2019 году?

Малогабаритні квартири

Невеликі і недорогі квартирки зі своїми зручностями здебільшого затребувані у студентів. Завдяки своїй компактності вони практичні і комфортні.
Гостинки в новобудовах відрізняються зручним розташуванням. Наприклад, від ЖК «Воробйови Гори» можна швидко дістатися практично в будь-яку точку міста. Для студента, якому щодня потрібно їздити в універ, це важлива перевага.
В гостинці є все необхідне мешканцеві: санвузол, спальне місце, невелика кухня. При цьому її розміри роблять її зручною для проживання одному – все під рукою і немає зайвих невикористовуваних квадратів.
Ритм життя сучасного студента може бути напруженим. У цьому випадку стає важливим розділяти роботу, активний відпочинок і сон. Тому для тих, хто потребує ізольованому просторі спальні забудовники пропонують унікальні дворівневі гостинки:

  • на першому рівні розташовується кухня, вітальня, санвузол;
  • на другому зазвичай облаштовують спальню і / або робоче місце.

Збільшення житлового простору відбувається за рахунок використання висоти гостинки, а не квадратних метрів, тому на ціну воно впливає несуттєво.

В какую недвижимость стоит инвестировать в 2019 году?

Стандартні і євро- однушки і двушки

Друга категорія орендарів – це молоді сім’ї з дітьми або без. Вони теж шукають бюджетне житло, але потребують більшому комфорті і просторі.
Для сімей з дітьми важливо розташування, але не в сенсі близькості громадського транспорту, але в сенсі розвиненої інфраструктури. Поруч повинні бути садки, школи, лікарні, ринки та супермаркети.
Комфорт повинен бути і в квартирі, і в під’їзді. Квартира повинні бути розташована не дуже високо, а в під’їзді повинен бути робочий ліфт. Важливою перевагою стануть дитячі майданчики і озеленена територія біля будинку.
Однушки і двушки зі стандартною або європейської (кухонна зона об’єднана з житловою) плануванням ідеально підходять під названі критерії. У них є повноцінна кухня, а простору досить, щоб облаштувати і дитячу, і спальню батьків.

Просторі студії

Студійна планування – це сучасний спосіб раціонально використовувати простір. В такому житлі від житлової зони відділений тільки санвузол, а все інше (включаючи кухню) розташоване в одному відкритому приміщенні.
Студії можуть знімати і молоді сім’ї або пари, але їх основна цільова аудиторія – це молоді фахівці, які проживають одні. З урахуванням підвищення популярності IT-індустрії часто це розробники, дизайнери і т.п. Нерідко вони працюють з дому: в студії вистачає місця, щоб організувати і спальню, і вітальню, і офіс. При цьому завдяки відсутності міжкімнатних стін, таке житло менше за метражем і дешевше, ніж стандартна двушка.
Гостинки, однушки і студії – основні види нерухомості, в які варто інвестувати. І хоча цей список можна розширити, одне правило і в 2019 залишається незмінним – бюджетне житло ліквідне, елітне не окупається. Пам’ятайте, що вибираєте квартиру не для себе і високих вам дивідендів!

Leave a Reply

Your email address will not be published.