Відео

Відеоогляд житлових комплексів

Щоб ви залишалися в курсі подій, ми регулярно знімаємо відео. У них ми:

  • розповідаємо, на якій стадії будівництва зараз житлові комплекси і що відбувається на будівельному майданчику;
  • сповіщаємо про всіх актуальних розіграшах від забудовника;
  • ведемо прямі трансляції з розіграшів, заходів, а також відповідаємо на ваші запитання.

Дивіться наші відео і дізнайтеся, чому люди вибирають ЖК «Воробйови Гори».

Хід будівництва ЖК «Воробйови Гори-8»

Ми регулярно оновлюємо інформацію про хід будівництва восьмого житлового комплексу в рамках проекту «Воробйови Гори» на Салтівці, щоб ви завжди могли дізнатися актуальні новини. Слідкуйте за публікаціями на сайті: стадії будівництва будинку, використовувані матеріали і технології – все це є в наших відеозвіт. Дізнайтеся новини з будівельного майданчика першими.

Онлайн трансляції

Ми вважаємо, що важливо підтримувати спілкування з клієнтами, тому регулярно проводимо онлайн-трансляції в наших соціальних мережах. У прямих ефірах ми показуємо наші будівельні майданчики, оголошуємо переможців розіграшів, відповідаємо на ваші запитання.

Хід будівництва ЖК «Воробйові Гори на Полях»

Щоб ви знали, як проходить забудова житлового комплексу «Воробйові Гори на Полях» в районі Сосновій гірки, ми регулярно публікуємо новини з будівельного майданчика. У відео і текстових звітах інформуємо про зведення будинку, а також розповідаємо про використовувані технології і матеріалах. Слідкуйте за новинами та залишайтеся в курсі останніх подій.

Хід будівництва ЖК «Бестужевські Сади»

Ми хочемо, щоб ви володіли актуальною інформацією про зведення наших комплексів, тому регулярно висвітлюємо хід будівництва яскравого сучасного ЖК «Бестужевські Сади». Слідкуйте за новинами в зручному для вас форматі – відео або текстовому. Крім ходу будівництва будинку ми також розповідаємо про матеріали і технології, які використовуємо.