Планування Жк «Бестужевські сади»

3D

2D

3D

2D

3D

2D

3D

2D

3D

2D

3D

2D

3D

2D

3D

2D

3D

2D

Планування смарт квартир

Смарт-квартири – це сучасні апартаменти, в яких завдяки правильній плануванні уміщається все необхідне для життя. Компанія-забудовник «Воробйові Гори» одна з перших в Україні стала пропонувати покупцям таку нерухомість: прийоми смарт-планувань запозичені з Європи і Америки і вже встигли стати популярними в українців.

Переваги смарт квартири

«Розумні» апартаменти ідеально підходять для активних сучасних людей: студентів, фрілансерів, молодих пар. Все тому, що в таких квартирах все під рукою, до того ж організовано максимально зручно:

  • інтер’єр функціональний – кожен куточок служить своєї мети;
  • меблі багатофункціональна – залишається більше вільного простору за рахунок поєднання кількох функцій в одному предметі;
  • дизайн універсальний – найчастіше таке житло оформлено в стилі хай-тек або мінімалізм.

У «розумних» апартаментах все зроблено для вашої зручності. А купуючи квартиру в ЖК від забудовника «Воробйові Гори» у вас є можливість ще заздалегідь вибрати по каталогах найбільш відповідне планування і дизайн.

Планування

У смарт-квартири немає чітких критеріїв: їй може бути як студія, в якій немає внутрішніх перегородок, а житлова зона сполучена з кухонними, так і гостинка, невелика, але комфортабельна однокімнатна квартира. Яскравим прикладом смарт-планування виступає унікальна пропозиція від компанії-забудовника «Воробйові Гори» – дворівнева гостинка.

Два рівня дозволяють на невеликому просторі організувати всі необхідні функціональні зони і при цьому чітко розмежувати приватне життя від громадської:

  • на першому поверсі за задумом забудовника поміщається санвузол, кухня, вітальня;
  • на другому можна облаштувати спальне місце або домашній кабінет.

Як саме розпоряджатися квадратними метрами вирішувати саме вам: але завдяки «розумній» плануванні зробити інтер’єр красивим і практичним, буде дуже просто.

У житлових комплексах від забудовника представлені дворівневі варіанти загальною площею від 18,6 до 41,2 кв.м. Крім того, є широкий вибір одноповерхових студій та типового смарт-житла.

У всіх пропонованих апартаментах є своя кухня, санвузол (суміщений або роздільний, в залежності від планування) зі встановленою душовою кабіною або сидячою ванною.

Всі можливі варіанти ви можете побачити на сайті «Воробйові Гори», а також звернутися звернутися за консультацією до наших менеджерів, які покажуть вам вже готові квартири. З нами ви зможете підібрати житлоплощу своєї мрії. Прийшов час робити смарт-вибори!