Планування ЖК «Воробйові гори на полях 1-2»


3D

2D

3D

2D

3D

2D

3D

2D

3D

2D

3D

2D

3D

2D

3D

2D

3D

2D

3D

2D

3D

2D

3D

2D

3D

2D

3D

2D

3D

2D

Планування квартири студії

Студійна або европланіровка – це апартаменти, в яких немає внутрішніх перегородок. Тут все житлові зони об’єднані в одну і суміщені з кухонними. Перегородками обмежений тільки санвузол, який може бути поєднаний або роздільний.

Студії з’явилися в Європі, тому такі планування ще називають європейськими. Вони максимально раціонально використовують простір, оскільки без наявності внутрішніх стін не утворюються «мертві кути» і невикористовувані квадратні метри.

Компанія-забудовник «Воробйові Гори» одна з перших на ринку стала пропонувати покупцям студійні апартаменти і продовжує розширювати вибір доступних планувань.

Студійні планування однокімнатних квартир

Варіанти планувань квартир студій від забудовника «Воробйові Гори» представлені на сайті. Площа євроапартаменти варіюється від 18 до 38 кв.м. Є однокімнатні та двокімнатні пропозиції. У двокімнатних з кухонними зоною об’єднана тільки одна кімната, а друга представлена ​​окремою спальнею.

Придбати студію для себе або в інвестиційних цілях можна в ЖК «Воробйові Гори», ЖК «Воробйові Гори на Полях» і «Бестужевські сади». За каталогом ви можете підібрати дизайн своєї майбутньої квартири або висловити наші фахівцям свої побажання.

У всіх Євроквартири від забудовника суміщений санвузол. Крім того, в апартаментах є балкон. Подивитися, як виглядає студія наживо можна звернувшись до наших менеджерів.

Переваги квартири студії

Планування однокімнатних квартир студій від стандартних одиничок відрізняються тільки відсутністю внутрішніх перегородок. За розмірами площі вони ідентичні типовим. Крім того, мають наступні переваги:

  1. Більше відкритого простору. Це робить євроквартиру світлішою, а також візуально і фактично просторішою.
  2. Більш функціональні. У відкритому просторі зручно організувати відразу кілька функціональних зон і при цьому зайняти небагато місця.
  3. Немає обмежень по дизайну. І меблювання. Студії взагалі ідеально підходять творчим людям, тому що їх облаштування може обмежити тільки ваша фантазія.
  4. Все під рукою. Навіть холодильник.
  5. Висока ліквідність. Студійні апартаменти дуже привабливі як об’єкти інвестицій – вони невеликі і недорогі і тому затребувані у потенційних квартиронаймачів.

Ті покупці, які розглядають нерухомість від забудовника в якості об’єкта інвестицій, можуть скористатися послугою керуючої компанії. «Воробйові Гори» візьмуть на себе всі зобов’язання з пошуку і заселення орендаря і гарантують вам отримання пасивного прибутку від вкладень 16% річних в доларах.

Зв’яжіться з нашими фахівцями вже зараз, щоб дізнатися більше і підібрати ідеальну євроквартиру для вас!