Окупність
до 8 років

Максимальна
ліквідність

Прибутковість до
16% річних в у.о

Управління
нерухомістю
під ключ

Пошук і
заселення
орендаря

Калькулятор інвестора

Калькулятор інвестора, дозволить Вам зробити приблизний прорахунок від Вашої інвестиції в нерухомість від компанії-забудовника "Воробйови Гори"! Принцип роботи калькулятора такий, що після введення даних в калькулятор Ви отримаєте наступні результати:

- Термін окупності квартири

- Дохід від квартири в рік

- Підвищення вартості квартири в міс

Всі дані зазначені за замовчуванням, засновані на дослідженні, проведеному забудовником "Воробйові Гори" в грудні 2021 року.

Ціна квартири
Оренда
Простій
Ремонт
Меблі

Дохід до 16% річних в у.о на оренді

Нашим клієнтам ми надаємо

Купівля квартири і здача її в оренду є чудовою альтернативою банківським вкладам! Здавайте квартиру в оренду і отримуйте стабільний дохід до 16% річних у доларах! Керуюча компанія “Воробйові гори” допоможе Вам вкласти свої заощадження, щоб інвестиції були максимально вигідними! Ми на 100% займаємося управлінням Вашою нерухомістю: Вам потрібно лише купити квартиру і передати нам в управління – все інше ми зробимо самі!

Чому нам варто довіряти

12 років на ринку

850 квартир під нашим управлінням з прибутковістю до 16% річних в доларах!

Спеціально навчена команда професіоналів, які володіють англійською мовою.

На Вас працює величезний медіаресурс, спрямований на здачу квартир в оренду!

Постійна черга з орендарів!

Максимальна ліквідність!

Як отримувати дохід на оренді квартир?

Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами!

Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на
збір персональних даних

Корисна інформація

Інвестиції в нерухомість – надійний і вигідний бізнес, оскільки ринок нерухомості в порівнянні з іншими сферами набагато стабільніший. Починаючи з 90-х років ціни на нерухомість поступово зростають, що дозволяє інвесторам вкладатися в неї практично без ризику.

Як заробляти на інвестиціях в нерухомість?

Вкладатися можна:

  • в комерційну (нежитлову);
  • в житлову нерухомість.

Незалежно від типу об’єкта інвестицій, існує два шляхи заробітку: здача в оренду та подальший перепродаж за вищою ціною. Комерційні приміщення здають і продають під офіси, торгові точки, розважальні заклади. Прибутковість таких вкладень сильно залежить від розташування і стану будівлі. Житлові приміщення затребувані в орендарів завжди. Особливо це стосується великих міст України. Так, в Харкові спостерігається постійний приплив студентів і приїжджих, які шукають тимчасове житло.

Основні вимоги квартиронаймачів:

  • хороший житловий стан;
  • близькість до транспортних зупинок (бажано – до метро);
  • наявність базових комунікацій (світло, вода, газ, опалення) і побутової техніки;
  • невисока вартість.

Цим критеріям оптимально підходить первинна нерухомість – квартири в новобудовах. Схема отримання прибутку від вкладень в такі приміщення наступна:

  1. Купівля житла в новобудові. Зверніть увагу, що чим більш ранній етап будівництва будівлі – тим дешевше в них квартири. Купуючи на стадії закладки фундаменту, ви економите до 30-50% суми бюджету.
  2. Здача будинку в експлуатацію.
  3. Здача приміщення в оренду.

Співпраця з компанією-забудовником «Воробйові Гори»

Компанія-забудовник «Воробйові Гори» пропонує спеціальні умови для інвесторів: виступаючи в ролі керуючої компанії, бере на себе зобов’язання по вирішенню всіх питань, пов’язаних з орендою – шукає і заселяє квартиронаймача, підтримує з ним зв’язок при виникненні проблем 24/7, а також гарантує пасивний прибуток від вкладень у розмірі  до 16% річних у доларах. Крім того, компанія «Воробйові Гори» перша в Харкові почала пропонувати житло з поліпшеним плануванням – смарт-квартири і студії. Така нерухомість є високоприбутковою.