Здача квартири – вигідне вкладення грошей і пасивний дохід


Переглядів:

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...

Здача квартири - вигідне вкладення грошей і пасивний дохід

Нерухомість може бути дуже хорошим об’єктом для інвестицій. Все більше українців вкладаються в квартири і отримують пасивний дохід від їх здачу в оренду і ось чому:

 • в Україні багато туристів, іноземців та студентів, що робить знімання житла затребуваним;
 • курс розвитку країни на ЄС веде до збільшення робочих місць, а отже і потреби в житло;
 • квартирний бізнес простий і підходить навіть для новачків

Як працює схема заробітку на нерухомості?

Якщо коротко, то схему заробітку на нерухомості така:

 • Купівля житла.
 • Пошук і підписання договору з орендарем.
 • Отримання дивідендів.

Варто розглянути кожен пункт детальніше, щоб ваші вкладення окупилися максимально вигідно.

Купівля житла

Сдача квартиры – выгодное вложение денег и пассивный доход

Інвестувати варто тільки в первинний ринок. Новобудови в кращому стані, ніж вторинне житло, у таких квартир чиста юридична історія і зручні планування.
Важливо! Вартість нерухомості стабільно зростає, і саме вибираючи первинку можна мінімізувати вкладення без зниження розмірів прибутку.
Якщо у вас на руках немає всієї необхідної суми для покупки, є три варіанти, як придбати квартиру:

 • Вибрати варіант з тільки початих проектів. Вартість квартир у будинку, в якому тільки заклали фундамент, буде в два рази нижче, ніж середня на ринку.
 • Оформити розстрочку. Зручність у тому, що це можна зробити прямо через забудовника, а не банк.
 • Знайти співінвесторів. Суть в тому, що ви купуєте квартиру на двох або трьох з ким то і потім ділите прибуток на всіх.

Особливу увагу потрібно приділити вибору житла: плануванні, розташуванню, квадратурі. Пам’ятайте, що ви шукаєте нерухомість не для себе, а для потенційних орендарів. В Україні це частіше студенти, молоді пари. Також квартири знімають все більше IT-фахівців.
Якщо говорити про студентів і молодят, їм підійдуть недорогі гостинки і студії. IT-фахівці готові платити більше, але так як знімають житло здебільшого самотні люди, це теж повинен бути малогабаритний варіант, але обов’язково з хорошим розташуванням.
Важливо! Чим адекватніше ви зможете оцінити вимоги своєї цільової аудиторії, тим востребованней буде ваша пропозиція на ринку і вище ваш пасивний дохід.

Пошук і підписання договору з орендарем

Сдача квартиры – выгодное вложение денег и пассивный доход

Пошук мешканця може стати справжньою проблемою і навіть якщо вам вдасться знайти його швидко, ви все одно витратите на цей процес час і сили. Набагато кращий варіант – передати всі зобов’язання в руки керуючої компанії.
Керуюча компанія – це фахівці, які шукають, заселяють і підтримують орендаря вашої нерухомості протягом усього терміну оренди. В її ролі виступає забудовник, підписати договір з яким можна відразу після отримання ключів.
Всі моменти співпраці з компанією, що управляє прописуються в документах. Це дуже зручно:

 • Всіма питаннями займається забудовник.
 • Вам регулярно надаються фото, відео та бухгалтерські звіти.
 • Ваш пасивний дохід також вказується в договорі і щомісячно перераховується на картку.

Отримання дивідендів

В Україні велика різниця між цінами на купівлю та оренду нерухомості. Це дозволяє інвесторові швидко окупити свої вкладення. Середній показник дохідності по країні – 9,9%. Для порівняння, в Європі він рідко перевищує 3%.
Ціну на оренду ви можете виставляти самі. Але щоб покупець знайшовся, вона повинна бути адекватною. Про те, щоб ваші інвестиції були максимально вигідними, теж піклується керуюча компанія. Забудовник «Воробйовы Гори» гарантує вам 16% річних пасивного доходу в доларах. При цьому ви можете отримати аванс за рік відразу після підписання договору.

Leave a Reply

Your email address will not be published.