Вкладення в нерухомість – відмінний спосіб заробітку


Переглядів:

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...

Вкладення в нерухомість - відмінний спосіб заробітку

Прибутковість інвестицій в українську нерухомість за офіційними даними становить в середньому 9,9%. При цьому в Європі цей показник не перевищує 3%. Вкладатися в нерухомість вигідно саме по собі, але вибір ринку України ще й принесе вам високий гарантований дохід. Зацікавлені? Читайте далі.

Переваги квартирних інвестицій

Вкладення в нерухомість - відмінний спосіб заробітку

Квартира, гостинка, студія і будь-яка інша житлоплоща – це надійний об’єкт інвестицій. Після покупки її можна перепродати або здати в оренду. І в першому, і в другому, і навіть в третьому (якщо ви ніяк не будете розпоряджатися нерухомістю) випадку вкладена сума залишається захищеною від інфляції та інших ризиків, оскільки вона виражена не в грошовому еквіваленті.
Важливо! Вартість нерухомості стабільно зростає, тому від покупки квартири ви завжди виграєте.

Як заробити на нерухомості?

Перепродаж вимагає постійного контролю за своїми інвестиціями: ви стежите, наскільки зросли ціни на квартири, постійно моніторите ринок, підтримуєте і покращуєте стан житлоплощі. Для новачка набагато зручніше буде заробіток на здачі в оренду. Схема така:

  • Ви купуєте квартиру.
  • Шукаєте і заселяти мешканців.
  • Щомісяця отримуєте оплату за проживання від квартиранта.

Важливі моменти

Схему вище можна і потрібно спростити і змусити її працювати ефективніше:

  • Купувати житло тільки на первинному ринку нерухомості. Квартири в новобудовах від забудовника можна купити в розстрочку (причому навіть не зв’язуючись з банківськими кредитами). Крім того, є унікальна можливість заощадити на придбанні, уклавши договір про купівлю-продаж до здачі будинку в експлуатацію. Вартість на ранніх етапах будівництва на 30-50% нижче підсумкового. Це означає: ціна в два рази менше. Крім того, нові квартири завжди у відмінному стані і більш затребувані в орендарів.

Вкладатися в ліквідну нерухомість. Для отримання доходу з оренди потрібно інвестувати в таку житлоплощу, яка окупиться. Тому елітні багатокімнатні квартири – не найкращий варіант інвестицій.
З огляду на, що в ролі квартиронаймачів найчастіше виступають верстви населення, які не мають великим бюджетом (студенти і молоді сім’ї), варто звернути увагу на малогабаритні недорогі гостинки і студії. Такі, наприклад, пропонує компанія-забудовник «Воробйові Гори».

Важливо! Продумайте, на яку цільову аудиторію ви розраховуєте. В Україні крім студентів і пар квартири також знімають багато IT-фахівців. Цей шар населення готовий платити більше за комфорт і хороше розташування. Розробники, особливо ті, які працюють віддалено на закордон, шукають зручні варіанти для однієї людини з хорошим ремонтом, раціональним плануванням і можливістю облаштувати робоче місце.

  • Найняти керуючу компанію. В її ролі виступає забудовник. Керуюча компанія займається всіма питаннями оренди, починаючи з пошуку і заселення мешканця і закінчуючи цілодобовою підтримкою орендаря. Це значно спрощує процедуру отримання дивідендів від інвестицій. Всі зобов’язання на себе за договором бере забудовник, а ви тільки отримуєте регулярні відрахування. У випадку з «Воробйовими Горами» вони складають 16% річних в доларах. При цьому є можливість отримати авансом суму за рік відразу після підписання договору.

Якщо скористатися порадами, наведеними вище, ви швидко вийдете на бажаний дохід. Спочатку це буде приємне доповнення до зарплати, але після того, як перше вкладення повністю окупиться, можна буде досить заробляти лише на інвестиціях. Згодом бізнес можна передати у спадок дітям або виручити за нього велику суму, якщо продати нерухомість.

Leave a Reply

Your email address will not be published.