Молодіжні дизайнерські стилі в інтер’єрі


Переглядів:

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...

Молодіжні дизайнерські стилі в інтер'єрі

Молодіжний стиль – це в першу чергу, індивідуальність з натяком на мистецтво. Оскільки сучасна молодь заперечує підвалини і правила старшого покоління, то ця позиція яскраво відбивається в інтер’єрі. Причому, чим сильніше заперечення, тим яскравіше обстановка. Але це просто лише на перший погляд. Якщо детально розбирати це питання, то виявляється тут є маса “підводних каменів”. Яких? Давайте розбиратися.

Епоха заперечення

Современный нигилизм приобретает яркие формы, становясь выразительнее. Отсюда и стремление молодежи сочетать несочетаемое, отвергать нормы сдержанного поведения, правила жизни в попытке установить свои законы. Это проявляется в появлении экстравагантных форм искусства, живописи, дизайна, архитектуры. Появилось даже течение, называемое – китч. Конечно же, нельзя однозначно сказать, что весь молодежный стиль имеет такое направление. Но нечто общее все же есть. 

  • Кітч
Молодіжні дизайнерські стилі в інтер'єрі

Основною особливістю цього молодіжного спрямування є прагнення поєднувати поняття, протилежні одна одній. У гонитві за втіленням таких ідей, з’являються яскраві, помітні інтер’єрні рішення.

Тут можуть використовуватися предмети з різних епох, фактури різного спрямування, кольору, які викличуть естетичний шок. Але це і є та неординарність, яка приваблює молодь 21 століття. Виконання задумки не обмежена рамками, правилами – це повна свобода дій у всьому від фактури до декору. Кітч актуальний серед сміливою молоді, яка демонструє свій максималізм.

  • Поп – арт

Це теж одна з течій молодіжного стилю. Поп – арт відрізняється яскраво вираженим сучасним мистецтвом, наповненням простору яскравими фарбами. Тут не так все хаотично, як в кітч, але не менш виразно. За основу береться будь-який інший стиль від мінімалізму до хай-тека і на його тлі створюється яскравий акцент. Фактури також можуть бути різними: цегляні стіни, графіті або великі картини.

Немає єдиних правил і в меблів, скоріше, власний інтерес. Комфортні, м’які, оригінальні – це основні вимоги: безформні пуфи, плетені з лози крісла, саморобні столи та інше. Аксесуари витримуються в тій же манері: кольорові вази, різнокольорові подушки, яскраві торшери.

  • Urban style
Молодіжні дизайнерські стилі в інтер'єрі

Такий напрям теж можна віднести до молодіжного. Тільки в цьому випадку молодь активна, провідна спортивний спосіб життя і постійно розвивається. Тут найчастіше за основу береться лофт і в нього гармонійно вписуються переваги його мешканців.

У загальний інтер’єр додаються невластиві йому речі. Наприклад, вуличне кафе в вітальні зоні з великою дошкою для замовлень, або розписні стіни вуличним мистецтвом графіті, або міні – баскетбольне поле в центрі квартири. Варіантів безліч, потрібно тільки відштовхуватися від уподобань і не боятися стереотипного мислення – це основні правила.

  • Technical style

А це відгалуження, яке також відноситься до молодіжного напрямку, більше підходить молоді, яка віддає перевагу сучасним гаджетам. Модні технології, інновації, технічний прогрес – це те, без чого не обійдеться такий інтер’єр. У його створення впроваджуються опції “розумний будинок”, де всі системи і техніка адаптовані під смаки власника і контролюється з мобільного телефону. Хтось назве такий стиль хай-тек, але для цього напрямку характерна стриманість в деталях. Чого не скажеш про молодіжний напрям. Тут обстановка пом’якшується цікавим декором, яскравими акцентами.

  • Класичний” молодіжний

Для цього напряму характерні стриманість, функціональність, невимушеність. Колірна палітра вибирається в пастельних тонах, тобто спокійні кольори без кричущих відтінків. Більшою мірою, таке простір вибирають молоді люди, націлені на стабільність, визначеність в житті, з чіткими життєвими позиціями. Вони не заперечують підвалин, але мають своє чітке думку.

Інтер’єр їх квартири розцінюється як місце відпочинку, зборів друзів і посиденьок. Тому вибирається спокійна гамма, комфортні меблі, сучасні матеріали. Але юнацький максималізм ще не встиг здати своїх позицій. Тому, зустрічаються химерні картини, візерунки, але в помірних кількостях.

Створюючи інтер’єр в такому стильовому рішенні кожна молода людина не дотримується суворих правил або дотримується чіткі інструкції. Їм рухають власні переваги, інтереси, спосіб життя. Саме основне – це створити в квартирі свій індивідуальний стиль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.