Внесок у свій бізнес vs інвестиції в нерухомість


Переглядів:

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...

Вклад в свой бизнес vs инвестиции в недвижимость

Багато людей, які відкривали свою справу, згодом стикалися з низкою проблем. Найчастіше власний бізнес не йде так, як нам хотілося б, у зв’язку з нестачею знань у певній галузі та відсутності навичок управління процесами.

Щоб успішно побудувати свій бізнес, важливо: 

 • досконально знати тонкощі тієї чи іншої сфери діяльності;
 • пройти довгий шлях від початківця до керівника; 
 • вміти передбачати ситуацію наперед;
 • володіти навичками менеджменту;
 • постійно генерувати ідеї, завдяки яким Ви зможете випереджати конкурентів, і багато іншого.

Також підприємці стикаються з другою стороною медалі бізнесу – це постійні перевірки різними державними структурами, податкові платежі, оформлення співробітників, внески в різні фонди тощо. 

Успішний бізнес – це механізм, який потрібно постійно розкручувати. Якщо хоча б одна складова відстає, Ваша справа може прогоріти. Є сотні прикладів, коли бізнесмени-початківці втрачали не тільки свої гроші, а й часто взяті в кредит або у знайомих. І виникала ситуація, коли бізнес помер, а грошей винен 🙁 Плюс до всього люди втрачають дорогоцінний час, розчаровуються в собі і своїх здібностях. Згідно зі статистикою в перший рік роботи виживає тільки 7% нових бізнесів.

Вклад в свой бизнес vs инвестиции в недвижимость

Щоб такого не сталося, багато інвесторів вважають за краще вкладати в проект, який однозначно є безпрограшним, а саме в нерухомість!

Який тип нерухомості більш затребуваний?

Об’єкти нерухомості діляться на житлові та комерційні. Хоча розцінки на оренду комерційної площі часто вище, цей варіант вважається нестабільним через хитку економічну ситуації в Україні.

На попит впливає безліч факторів. Наприклад, зараз вже спостерігається його істотне падіння через всесвітню проблему, що торкнулася також Україну, – коронавірусну інфекцію. Багато підприємств призупиняють роботу і відправляють співробітників додому. Комерційні приміщення залишаються порожні. Ситуація незрозуміла і хвилююча, тому що саме буде з ринком комерційної нерухомості найближчим часом – невідомо.

Інша справа з житлом. Щорічно в Харків приїжджають іногородні та іноземні студенти, відрядні, переїжджають молоді пари з області, щоб досягти більшого. Попит на оренду стає дедалі більше, і особливо це стосується комфортних новобудов.

Нюанси інвестування в нерухомість

Успішна інвестиція приносить стабільний дохід протягом тривалого часу. Але щоб так сталося, необхідно знати про способи вибору ліквідної нерухомості:

 • будинок розташований в сприятливому районі з розвиненою інфраструктурою та зручною транспортною розв’язкою;
 • його оточує упорядкована територія з дитячими майданчиками, газонами, лавками;
 • двір освітлений і під охороною;
 • бажано наявність парковки;
 • під’їзди охайні, з ремонтом;
 • нові комунікації, що працюють без збоїв.

Всіма цими перевагами володіють житлові комплекси забудовника “Воробйові Гори”. При покупці квартир у нас Ви отримуєте набагато більше, ніж просто жилплощу. Наші будинки утеплюються двома шарами мінеральної базальтової вати, а також обладнані автономними котельнями. За рахунок сучасних технологій тепловтрати мінімальні, а значить в будинку надовго зберігається оптимальна температура, а витрати на опалення при цьому істотно нижче міських.

На відміну від старого житлового фонду новобудови з кожним роком тільки дорожчають. Їх частіше розглядають орендарі, тому що хочуть жити з комфортом.

Смарт-квартири – кращий варіант для інвестування

Якщо мова йде про заробіток, обирати потрібно той варіант, який принесе більше прибутку при менших витратах. І тут для інвестора є відмінний тип нерухомості – смарт-квартири. Назва походить від технології SMART, яка має на увазі сучасний підхід з високою ефективністю.

Така студія невелика (19-25 метрів), але тим не менше там є все для комфортного життя (кухня, санвузол, передпокій). Ціна на ранніх етапах будівництва (10-12 тисяч у.о.) приблизно вдвічі менша за вартість одинички площею 35 м², а дохід від здачі в оренду становить 200-220 $ щомісяця.

Примітка. Здаючи повноформатну квартиру, Ви можете розраховувати на прибуток 7000-8000 грн, що більше тільки на 25-30%.

Смарт-квартири приносять до 16% прибутку на рік, користуючись великою популярністю серед інвесторів. Багато з них свого часу відмовилися від бізнесу на користь вигідної нерухомості, таким чином зберігши свій час, гроші і нерви. Спробуйте і Ви!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.