У чому переваги двокімнатної квартири перед однокімнатної?


Переглядів:

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...

В чем преимущества двухкомнатной квартиры перед однокомнатной?

Перед придбанням нерухомості, деякі ставлять перед собою одну мету — мати свою квартиру! Але на цьому цілі і питання закінчуватися не повинні. Якщо на момент покупки житла Ви самотні, то помилковим буде вважати, що так і буде. Тому давайте розберемо, що краще: простора однокімнатна квартира або довговічна двушка?

Однокімнатна квартира — плюси і мінуси.

Цей варіант зручний для однієї людини. Оскільки, виходячи із соціальної норми житла України, на одну людину виділяється 13,65 квадратних метрів, плюс ще 35,22 м2 житлової площі для сім’ї. Отже, однокімнатна квартира — це особистий острівець для одного, самостійного мешканця.

В чем преимущества двухкомнатной квартиры перед однокомнатной?

Багато психологів, відштовхуючись від досліджень вчених, стверджують, що кожній людині потрібен особистий простір. Якщо такого немає, то людина стає дратівливим, пригніченим, депресуючим.

Основний плюс одинички — ціна за все: ремонт, меблі, техніку. Тобто, дешевше зробити обробку на невеликій житлоплощі, а також купити тільки необхідні меблі. Але і тут деякі забудовники не перестають дивувати, тому що ціна за двокімнатну майже не відрізняється.

Якщо розглядати новобуд, то тут великий вибір студійних планувань, де кухня об’єднана з багатофункціональною кімнатою.

Тут деякі експерти вбачають істотний мінус — відсутність окремого, ізольованого простору і присутність кухонних запахів, які наповнюють приміщення повсякденно.

Ізольовані однокімнатні — відклали свій відбиток на свідомості. Багато хто пам’ятає: тісні кухні, вузькі коридори, маленькі кімнати. Тому молоді люди віддають перевагу сучасним студіям. Тим більше, її легко продати, купивши щось нове.

Зважаючи на відсутність фінансових можливостей, молоді сім’ї з двох чоловік, набувають однокімнатну квартиру, в якій спокійно уживаються. Згодом її трохи переробляють в двушку з двома невеликими, окремими зонами. Таким чином виходять дві кімнати з однієї. Висновок напрошується сам: може відразу краще двушку?

Двокімнатна квартира – плюси і мінуси.

Заглядаючи в майбутнє, деякі власники віддають перевагу “двушкам”. Тому що це довгострокова покупка на перспективу: з’явиться сім’я, діти. Хтось скаже, що і в однокімнатній не складно жити з дитиною. Але комфортно буде недовго — всього кілька років. Потім дитина стає дорослішою, їй знадобиться окрема кімната, а батькам своя спальня.

У цьому контексті вірним рішенням є дві кімнати. Поки немає дітей одна кімната залишається вітальнею, нерідко об’єднаною з кухнею, а спальня — особистий простір. Пізніше, вітальня перетвориться в спальню батьків, а дитина отримає свою, особисту кімнату.

Ще один позитивний момент — у другій кімнаті завжди легко усамітнитися. Припустимо в квартирі гості, але комусь рано на роботу. В цьому випадку, зачинені двері в спальню — врятують ситуацію.

В чем преимущества двухкомнатной квартиры перед однокомнатной?

Також відсутній дискомфорт з запахами з кухні. Якщо розглядати вторинний житловий фонд, так тут рідко зустрінеш поєднану кухню і кімнату. Найчастіше кухонний простір є ізольованим від інших приміщень, що робить його автономним. Мінусом цього варіанту стане маленький розмір. Але тут спірне питання: чи то маленьке, індивідуальне, закрите, то чи поєднане, просторе, прохідне.

Двокімнатне житло — об’єктивно, завжди краще, ніж однокімнатне: більше місця, більше вікон і сонячного світла, легше продати, ніж трьохкімнатну. Також цей варіант піддається переплануванню, якщо несучі стіни дозволяють. Але скільки людей — стільки думок! Тому, вибір за Вами!