Як підібрати дизайн вітальні з робочою зоною


Переглядів:

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...

Для того щоб організувати робочу зону у вітальні, давайте вирішимо питання з деякими аспектами:

  • об’єднаний простір,
  • відокремлене від загального, але в одній концепції.

У першому випадку, варіантів втілення кілька.

Єдине полотно. В цьому випадку, робочу поверхню об’єднують з іншими меблями. Тобто, візуально все виглядає, як єдине ціле. Загальна композиція консолі і робочого столу, виконані в одній стилістиці, з використанням одного колірного відтінку. Загальна картина виглядає досить гармонійно, але не відділить одне від іншого.

Как подобрать дизайн гостиной с рабочей зоной

Подіум. Така конструкція має на увазі лаконічне поділ вітальні на дві зони, але без візуального відділення. Весь меблевий ряд витриманий в одному стилі, але в результаті, виходить індивідуальне місце для роботи. Тут можна розмістити безліч полиць, стелаж, закриті ящики. Тільки необхідно враховувати місце, де буде організований подіум. Оскільки на віддалі від вікна, потрібно буде встановлювати додаткове освітлення.

Підвіконня. Такий спосіб оформлення підійде для маленької вітальні. На невеликих розмірах кімнати, можна обіграти вікно. Тут задіюється весь простір навколо вікна, включаючи підвіконня. Для цього стільницю робочої зони об’єднують з підвіконням в єдине полотно. Це дасть можливість збільшити розміри столу, а денне світло замінить штучний. По обидва боки від вікна, встановлюють високі шафи з відкритими полицями. Така композиція задовольнить місткістю і не займе багато місця.

Лоджія. Якщо в квартирі є балкон, то він може стати відмінним варіантом для створення робочого кабінету. В цьому випадку, забирається віконно-дверний отвір, утеплюється стіна і балкон стає кабінетом. Велике вікно впустить в приміщення більше світла, кімната збільшиться, з’являться додаткові місця зберігання. Адже одну з бічних стін можна задіяти під стелаж або шафа. Підлогове покриття виконане в одному стилі і кольорі, візуально об’єднає простір в одне ціле.

Как подобрать дизайн гостиной с рабочей зоной

Компактність. Коли в квартирі зовсім немає місця, але робочий кабінет необхідний, то на виручку приходить кмітливість і меблі-трансформер. У маленькій квартирі, для економії місця, ліжко часто діють за принципом двох’ярусної. Тільки нижній ярус оформляють під кабінет. Це дуже зручно, оскільки на незначній території поміщаються дві важливі зони – спальня і кабінет.

Меблі, що трансформуються – це підходящий варіант для малогабаритного житла. Конструкція, яка розкладається з ліжка в робочий стіл і назад, має невеликі розміри. Такий варіант підійде для школяра або студента. А також дозволить легко приховати ліжко, коли в ній немає необхідності. Верхня частина конструкції оснащена додатковими полками для зберігання канцелярського приладдя.

Стіл замість кабінету. Такий вибір роблять, коли немає особливої ​​необхідності створювати окремий простір. Тут досить встановити стіл до спинки м’якого дивана в гостьовій зоні. Вийде мобільний варіант, який може перетворюватися в звичайний стіл або місце для обіду. Це зручно, коли не потрібно встановлювати стаціонарний комп’ютер.

Для того, щоб відокремити робочий кабінет від вітальні, але зберегти єдину концепцію, використовують різні перегородки.

Как подобрать дизайн гостиной с рабочей зоной

Стелаж. З гіпсокартону створюється легка конструкція, яка розділяє дві зони, але не захаращує простір. Такий стелаж, з відкритими полицями, служить додатковим місцем зберігання, а також дає можливість тримати потрібні речі під рукою. Існують кілька варіантів таких конструкцій, що розширює вибір споживача.

Текстиль. Щоб не будувати додаткові конструкції, але відокремити кабінет, використовують різні фіранки. У районі візуальної кордону між вітальнею і кабінетом вішають карниз, який і буде виконувати цю функцію. Це оригінальне рішення дозволить працюючій людині створити особистий простір, а решті приміщенню надати романтичність.

Розсувні системи. Двері на роликах або ширма – відмінно справляються із завданням поділу, а також створюють ізольоване приміщення для роботи. Цей варіант підходить для тих, хто засиджується допізна і не хоче турбувати інших. Як дверей може виступити будь-який полотно, різні візерунки і щільність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.