Варіанти дизайну квартир-студій


Переглядів:

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...

Студійні, європейські, планування від звичайних відрізняються відсутністю внутрішніх перегородок. Квартири-студії – це відкритий простір, яке можна оформляти практично як завгодно. Така різноманітність можливостей одночасно надихає і лякає. Щоб вибрати відповідний для себе, подивіться такі варіанти дизайну студій.

Світлий скандинавський інтер’єр

Варианты дизайна квартир-студий

Скандинавський стиль ідеально підходить для облаштування малогабаритного житла. У нього дві відмінні риси:

  1. Світлі (часто білі) стіни і інші поверхні.
  2. Натуральні матеріали.

Важливо! Білий колір і натуральні матеріали в скандинавському стилі добре доповнюють один одного. Світло розширює простір, а текстиль і дерево надають тепла атмосфері.

Хороший дизайн в скандинавському стилі виглядає трохи минималистично, в ньому немає зайвих деталей. Ця особливість в поєднанні з винятковим комфортом дозволяють оформляти по-скандинавському і спальню, і дитячий куточок, і робоче місце.

Головне правило цього стилю – велика кількість світла. У студії дотримуватися його дуже просто: сама планування налаштовує на те, щоб освітлений був кожен куточок. З цієї причини зонування в скандинавському інтер’єрі проводиться в основному шляхом умеблювання. Допустимі хіба що скляні перегородки і легкі шторки.

Квартира в класичному стилі

Варианты дизайна квартир-студий

Класика – це про розкіш. Такий дизайн виглядає дорого і красиво. При цьому в невеликій і відкритій студії важливо дотримати баланс між декором і практичністю, тоді класика буде доречна.

Класичний стиль в інтер’єрі добре виглядає в квартирах з високими стелями і великими вікнами. Якщо це не про вашу студію, спочатку потрібно створити ілюзію простору:

  • оформити стіни в світлих відтінках;
  • зробити поверхні глянцевими;
  • повісити навпроти вікон дзеркала.

Для такого інтер’єру найчастіше використовують велику меблі з хорошого дерева, але атмосферу створює декор. Ідеально підійде ліпнина, предмети мистецтва. Для зонування вдавайтеся до архітектурних споруд: арках, колонах. Щоб дизайн виглядав сучасно, а не як реконструкція царських палат, розбавляйте його спокійними однотонними поверхнями і лаконічними предметами інтер’єру.

Творча студія-лофт

Варианты дизайна квартир-студий

Лофт вважається одним з найбільш вільних, але в той же час і найскладніших, стилів в інтер’єрі. Труднощі облаштування такого дизайну полягає в необхідності зберегти недбалість, домагаючись практичності. Лофт – це хаос, але вам повинно бути зручно в цьому хаосі.

Цей стиль ідеально підходить для студійної планування, тому що в ній немає рамок, які заважають творчості. Якщо у всіх інших стилях дизайнери вдаються до різних методів зонування, то тут навпаки посилюють відсутність поділу декором.

Серед відмінних рис лофт:

  • неоформлені цегляні стіни;
  • глибокі, ненасичені відтінки (можуть бути присутніми як світлі, так і темні тони);
  • вільне меблювання.

У такій творчій студії добре виглядають незвичайні предмети інтер’єру. Декором можуть виступати навіть труби. Лофт – єдиний дизайн, в якому навіть якщо посеред вітальні поставити ретро-автомобіль, це буде виглядати доречно.

Важливо! Відпускаючи на свободу свій креатив, пам’ятайте, що головне, щоб в стильним дизайнерським квартирі вам було перш за все комфортно. Це стосується оформлення інтер’єру в будь-якому стилі.

Підсумки

Варианты дизайна квартир-студий

Вибір дизайну квартир-студій безпосередньо залежить від побажань і потреб мешканців. Сучасні варіанти інтер’єрів допускають змішання двох, трьох і навіть більшої кількості стилів. Ви можете зробити куточок спальні французьким в стилі прованс, а вітальню облаштувати по-скандинавськи.

Для кухонної зони ідеально підійде хайтек, а для домашнього офісу – мінімалізм. Щоб острівці не виглядали рваною, оформляйте всю студію в схожій колірній гамі, а акценти використовуйте для залучення уваги і в невеликій кількості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

?>