Заробляйте разом з компанією-забудовником «Воробйові гори»!


Переглядів:

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...

Шукайте можливість заробляти більше? Або хочете отримувати додатковий дохід? Ми знаємо, як зробити так, щоб Ваш дохід гарантовано становив 16% річних в доларах.

Власники 580 квартир вже здали під наше управління свою нерухомість! Попит на оренду квартир-студій в ЖК «Воробйові Гори» значно перевищує пропозицію, у нас завжди черга з орендарів. Тому, якщо Ви перебуваєте в пошуку додаткових або альтернативних джерел заробітку, то наша компанія пропонує Вам отримання пасивного доходу, в розмірі 16% річних в у.о.

Керуюча компанія «Воробйові гори» пропонує можливість заробляти на оренді квартир і допоможе власникам управляти їх власною нерухомістю. Наш величезний штат професіоналів знайде відповідальних орендарів, проконтролюємо дотримання домовленостей, своєчасну оплату, збереження Вашого майна. Наша репутація і якість житла, постійно збільшують попит серед орендарів, дозволяючи власникам мати стабільний дохід в доларах США. Ми все робимо за Вас!

До речі, хочемо нагадати Вам про масштабної акції, яка стартувала до дня народження компанії-забудовника «Воробйові гори»! Ми даруємо квартири! Ставайте учасником акції до 31 серпня 2018 года! 5 цінних призів будуть розіграні серед перших 200 покупців квартир в одному з житлових комплексів компанії-забудовника «Воробйові гори». Встигніть купити ліквідну квартиру-студію за мінімальною ціною тільки до 31.05 за все за 9780 у.е. Не пропустіть свій шанс здійснити мрію, адже він буває один раз в житті!