Які переваги покупки квартир в новобудовах.

Какие преимущества покупки квартир в новостройках.

Первинний ринок нерухомості — це квартира, на яку не оформлено право власності. Такі об’єкти сконцентровані в новобудовах та мають ряд переваг перед вторинним ринком.

Новизна об’єкта.

Цей фактор відіграє істотну роль у виборі нерухомості. Покупець керується прагненням максимально спростити життя, а новий будинок — це гарантія того, що така мета буде досягнута. Оскільки тут:

 • Встановлено нові інженерні системи;
 • Проведена посилена електропроводка;
 • Технології будівництва спрямовані на енергозбереження;
 • Покрівельне покриття виключає протікання даху;
 • Передбачено автономне опалювальне обладнання.

Крім технічних поліпшень, покупцеві важлива навколишня інфраструктура. Такий фактор, як безпечна дитяча площадка, наявність магазинів крокової доступності, освітлення вулиць, лавочки та зони відпочинку — ці об’єкти збільшують привабливість новобудов.

Какие преимущества покупки квартир в новостройках.

Вартість квадратного метра.

Ціна майбутньої квартири грає важливу роль при виборі нерухомості. Молода сім’я, яка бажає жити окремо від батьків, ставить такий аспект на перше місце.

Оскільки пропозиція на ринку нерухомості, серед первинки, на порядок перевищує попит, то забудовники часто влаштовують всілякі промо-акції, роблять знижки, пропонують вигідні умови покупки, що допомагає збільшити купівельний попит.

Якщо порівняти ціни вторинного ринку і первинного, то різниця стає відчутною. Тим більше, що інвестування ранніх стадій будівництва дозволить придбати квартиру з істотною різницею до 45%.

Творчий “простір” для дій.

Дев’яносто відсотків забудовників пропонує квартири з вільним плануванням. Тобто, загальний простір нерухомості спроектовано без внутрішніх перегородок, що спрощує зонування простору, дає можливість власнику самостійно вирішувати, скільки кімнат або зон зробити в новій квартирі.

Вільний простір позбавляє власника від процедури узаконення перепланувань, що дає “необмежений простір” для будь-яких дизайнерських рішень, установки великогабаритних меблів, вбудованої техніки. Єдине обмеження — перенесення мокрих точок. У деяких випадках, міняти їх розташування не можна.

Грамотний дизайн проект.

Купуючи квартиру в забудовника, покупцеві пропонується кілька видів обробки:

 • чорнова,
 • чистова,
 • під ключ.

Вони відрізняються кількістю робіт і необхідністю допрацьовувати деякі аспекти. Наприклад, чорнова обробка має на увазі:

 • голі бетонні (цегляні) стіни;
 • рівну, наливну підлогу;
 • встановлені пластикові вікна;
 • прості двері;
 • введену електрику, кілька розеток, вимикачів;
 • змонтовані радіатори.

Тобто, вибравши таку обробку власник укладає договір з дизайнером, який розробляє дизайн проект. Це дає можливість реалізувати всі ідеї власника, грамотно продумати деталі, точно розрахувати розміри меблів, інше.

Какие преимущества покупки квартир в новостройках.

Соціальна складова.

Сусіди, які будуть оточувати Вас, є ще одним фактором на користь новобудов. Оскільки соціально нестабільні верстви населення не мають можливість придбати нову квартиру. Тому, можливість спостерігати неадекватну поведінку сусідів, зведена до мінімуму.

Також в більшості новобудов пропонуються послуги керуючої компанії, яка контролює дотримання порядку в будинку.

Додаткові бонуси.

Щоб убезпечити майбутніх мешканців, компанії-забудовники все частіше відмовляються від газу в своїх новобудовах. Така стратегія дозволяє забезпечити безпеку мешканців від протікання чадного газу, раптових вибухів, іншого.

Деякі девелопери, відмовляючись від газу, пропонують майбутнім мешканцям знижені тарифи за спожиту електрику.

Також існує психологічна складова — в новій квартирі ніхто не жив. А значить, приміщення вільне від чужої енергії, емоцій, іншого, що безумовно є плюсом.