Хід будівництва в новому житловому комплексі «Воробйові гори на полях»!


Переглядів:

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...

Компанія-забудовник «Воробйові гори» поспішає поділитися інформацією про хід будівництва нашого нового будинку «Воробйові гори на полях». Будівельні роботи не стоять на місці, вже зараз виконано заливка подбетонкой, прокладена гідроізоляція і тривають роботи з будівництва цокольного поверху. Компанія-забудовник «Воробйові гори» прагне створити максимально комфортні умови для майбутніх мешканців. Ми облагороджуємо прилеглу до ЖК територію: прокладаємо нову дорогу в мікрорайоні і встановлюємо ліхтарі.

Наш новий житловий квартал «Воробйові гори на полях» ще будується, а Ви вже маєте можливість побачити планування майбутніх квартир, за допомогою сучасних технологій. Тепер кожен бажаючий може приїхати до нас у відділ продажів і побачити комп’ютерну візуалізацію майбутніх квартир. Це стало можливим завдяки технології VR (віртуальна реальність).

Також, нагадуємо Вам, що триває акція, приурочена до Дня народження компанії-забудовника «Воробйові гори». Купуйте квартиру в будь-якому з наших комплексів і станьте учасником розіграшу квартир. Серед перших 200 покупців будуть визначені 5 переможців акції від забудовника «Воробйові гори». Акція діє до 31 серпня 2018 р.

Але і це ще не все! Купуйте квартиру за мінімальною ціною до 30 червня. Спеціальна пропозиція для Вас – квартира в центрі, в зеленій зоні, всього за 9780 у.о.! Приїжджайте до відділу продажів, подивіться на Вашу майбутню нерухомість і стаєте власником житла за мінімальною ціною!