Хід будівництва нового ЖК «Воробйові гори на полях» від компанії-забудовника «Воробйові гори»

Будівництво нового комплексу, не зупиняється ні на хвилину. Ми вже провели ряд робіт: залили подбетонкой і проклали гідроізоляцію, а зараз активно продовжуємо робити кладку цокольного поверху. Для максимального комфорту майбутніх мешканців нашого комплексу і жителів району, компанія-забудовник «Воробйові гори» робить кладку тротуару, яка веде до кварталу. Ми поставили ліхтарі в погано освітлених місцях поблизу нового ЖК «Воробйові гори на полях», для безпеки населення.

Вже зараз у всіх, хто цікавиться нашим новим житловим кварталом «Воробйові гори на полях» є можливість подивитися планування майбутніх квартир, за допомогою сучасних технологій VR (віртуальна реальність). Кожен бажаючий може приїхати до нас у відділ продажів і побачити комп’ютерну візуалізацію майбутніх квартир. Наша компанія спеціально скористалася новинками техніки, щоб зацікавлені люди могли побачити, якими можуть бути їхні майбутні квартири.

Поспішаємо нагадати, що триває акція до Дня народження компанії-забудовника «Воробйові гори». Люди які купили, квартири в наших будинках можуть стати учасниками грандіозного розіграшу. Розіграш буде проводитися серед перших 200 покупців, буде визначено 5 переможців акції від забудовника «Воробйові гори». Акція діє до 31 серпня 2018 р.

Встигніть купити, квартиру за мінімальною ціною тільки до 30 червня. Спеціальна пропозиція для Вас – квартира в центрі, оточена зеленою зоною, всього за 9780 у.о.! Приїжджайте до нас, до відділу продажів і дізнайтеся більше про квартирах, які Вам сподобалися, купуйте їх з максимальною вигодою – за мінімальною ціною!