Вкладення в нерухомість, як початок бізнес шляху


Переглядів:

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Кажуть, що потенційно багаті люди не збирають заощадження, а вкладають. Вибираючи інвестиції вони буквально заробляють на грошах ще більше грошей.

Вкладення в нерухомість – найпростіший спосіб інвестицій, оскільки не вимагає додаткових знань про акції, курсах валют і т.п. Якщо шукаєте, з чого почати свій бізнес-шлях, таке рішення – абсолютно точно правильне.

Переваги інвестицій в житло

Ринок первинної нерухомості (квартири в новобудовах) постійно розширюється. І є як мінімум кілька причин заробити на ньому вже сьогодні:

Вложение в недвижимость, как начало бизнес пути

 1. На нульовій стадії будівництва (етап котловану) житло можна придбати на 50% дешевше, ніж після здачі будинку в експлуатацію. У міру зведення будинку ціни підвищують, але навіть якщо не встигнути купити квартиру на початку, все одно є шанс заробити до 30% від вкладеної суми.
 2. Нові квартири ліквідні, що означає – вони добре окупаються. Продати або здати житло не складе труднощів.
 3. Ціни на первинне житло стабільно ростуть. Крім можливості заробити на покупку квартири до здачі новобудови, у вас є гарантована можливість перепродати житлоплощу через пару років і отримати від цього ще більший прибуток.
 4. Житло в новобудовах, особливо малогабаритне, затребуване у квартиронаймачів. Можна інвестувати в квартиру, заробляючи на її здачі в оренду. Якщо, наприклад, підписати договір з керуючою компанією “Воробйови гори”, ваш пасивний дохід від вкладень складе 16% річних в доларах.

Важливо! У разі співпраці із забудовником “Воробйові гори” у вас є можливість отримати річний дохід авансом відразу після підписання договору.

Новачки в бізнесі вибирають вкладення в нерухомість через простоту і прозорості операцій. У таких інвестиціях немає ризику, як на ринку валют або акцій. Крім того, в цей процес вкладають мінімум ресурсів: навіть зобов’язання з пошуку і заселення орендаря можна перекласти в рамках договору на керуючу компанію.

Важливо! Одне з головних переваг вкладень в житло – на цей вид інвестицій не впливає інфляція.

З чого почати інвестувати?

Вложение в недвижимость, как начало бизнес пути

Хоча вкладення в нерухомість – безпечний і простий спосіб отримати прибуток, тим не менш, для того, щоб отримати максимальний дохід, потрібно все робити обачно і послідовно.

 • Крок 1. Оцінити свої фінансові можливості. Залежно від суми, яку ви готові інвестувати, вибирається тип нерухомості.

Що робити, якщо суми не вистачає? Неправильний варіант: використовувати гроші, необхідні для задоволення базових потреб. Правильний варіант: залучити позичальників або співінвесторів.

 • Крок 2. Проаналізувати ринок. Які зараз тенденції, ціни і т.д.?
 • Крок 3. Вибрати об’єкт для інвестицій. Тут працює два правила. Перше говорить, що в первинне житло вкладати вигідніше, ніж у вторинне (див. Переваги вище). Друге говорить про те, що елітні квартири (пентхауси і ін.) Дорожче, але менш ліквідні (чим дорожче річ, тим менше людей можуть дозволити її собі купити).
 • Крок 4. Купити квартиру. Новачкам рекомендується звернутися до юриста, щоб всі документи були оформлені правильно.
 • Крок 5. Витягнути прибуток. У разі перепродажу – мінімум через три роки. У разі оренди повна окупність наступає через 6-9 років, але при цьому ви отримуєте регулярний дохід і нерухомість залишається у вас у власності.

Як збільшити прибуток від інвестицій?

Вложение в недвижимость, как начало бизнес пути

Навіть вкладаючи невелику кількість коштів, ви можете максимізувати дохід за допомогою таких рекомендацій:

 1. Перепланування. Якщо ви купуєте малогабаритку, перепланування зробить її більш функціональною без додавання квадратних метрів.

Важливо! У сучасних новобудовах доступні варіанти з євро-плануванням, в якій вже максимально раціонально використано простір. Вкладати в таку житлоплощу вигідно!

 1. Вибір правильного дизайну. Залучіть для облаштування квартири фахівців, щоб зробити її стильною і зручною.
 2. Переклад житлової нерухомості в комерційну (або навпаки). Щоб цей лайфхак спрацював, потрібно добре вивчити ринок і зрозуміти, які площі затребувані в районі, де ви купуєте квартиру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.