Позитивні сторони і перспективність інвестування в дохідну нерухомість


Переглядів:

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...

Починаючи з 2010 року вартість квадратного метра житла, по Україні, поступово падає. За період 2009 – 2013 роки, зниження ціни досягло 20%, а інтервал 2014 року – 2017 рік приніс збільшення цього показника до 35%. Тенденції до падіння ціни, в цьому обумовлені, декількома факторами:

 • відсутність адекватних процентних ставок по іпотеці;
 • девальвація гривні;
 • попит, що не перевищує пропозиції;
 • перетікання інвестиційного капіталу в Європу.

Звідси випливає, що для інвесторів, які бажають вкласти свої грошові ресурси в нерухомість України, 2018 – 2019 роки стануть оптимальними. Оскільки, за прогнозами аналітиків, ціни на нерухомість будуть рости в зв’язку з поліпшенням взаємин з країнами Євросоюзу.

Розглянемо альтернативні варіанти капіталовкладення

Как вложить в недвижимость

 • Депозит. Втрачає свою актуальність за рахунок зниження процентних ставок по депозитах у валюті, зі звичних 11-12% річних до 2-4% в доларах. Втрата довіри банківському сектору: на тлі виведення 35% банків з ринку, зміни статусу найбільшого банку країни, проблематичність виведення капіталу з рахунків.
 • Акції, цінні папери. Для інвестора дещо незрозумілу інструмент капіталовкладення. Щоб стати гравцем на фондовій біржі або навчиться керувати акціями, цінними паперами, необхідно знати систему зсередини або укласти угоду з брокером, що теж вимагає певної довіри. Завжди існує ризик падіння ціни акцій, обвал ціни на біржі і багато іншого.
 • Дорогоцінні метали. Досить привабливий спосіб збереження і примноження свого грошового ресурсу, на довгостроковий період. За останні кілька років вартість одного грама благородного металу значно зросла. Прогнози до зниження вартості одного грама відсутні. Даний вид інвестування підійде для довгострокового заощадження. Якщо купити дорогоцінний метал сьогодні і продати його через кілька років, можемо отримати певний прибуток, але умови нинішньої інфляції такі, що чекати адекватного доходу доведеться мінімум років десять. Не варто забувати, що при продажу золота і подальшої його продажу ви додатково платите 20% ПДВ і прибуток вже не є такою значною

Плюси інвестицій в нерухомість

 • На даний момент ціни на нерухомість досягають мінімальних показників, але найближчим часом очікується різке зростання цін. Тому зараз найвигідніший час для покупки нерухомості.
 • Зарплати не індексуються відповідно до зростання іноземної валюти, отже, потенційних інвесторів стає все менше. Значить, будуть більш вигідні пропозиції для інвестицій.
 • Вартість на квартири буде падати не завжди. Можливо, після президентських виборів, сектор іпотечного кредитування перегляне ставки за відсотками і почнеться зростання цін на ринку первинного житла.
 • При даних капіталовкладень, є реальна можливість отримувати пасивний дохід відразу ж, здавши квартиру орендарям. При грамотному управлінні річний дохід можна вивести до показника 16% в іноземній валюті. Що не дасть Вам ні один банк по депозитах.
 • Інвестиція в нерухомість – це надійніше, ніж зберігати в шкарпетці або матраці. Ви завжди будете впевнені, що Ваш капітал не з’їсть інфляція, що не буде спокуси витратити частину на непотрібну покупку.
 • Під заставу, вже наявної квартири, можна взяти кредит на покупку ще однієї квартири, розширивши, таким чином, сферу прибутковості.
 • Вкладаючи ренту в модернізацію, автоматично збільшується ліквідність і вартість квартири.
  Недолік, мабуть, – це довгостроковість, даного виду інвестиції. Оскільки купити зараз квартиру простіше, ніж продати. Окупність, на умовах оренди, всього кілька років.

Як інвестувати в нерухомість?

У потенційного інвестора є кілька варіантів, який саме сектор вибрати, а саме:

 • покупка житлового первинного житла;
 • покупка житла на вторинному ринку;
 • придбання земельної ділянки під забудову або з готовим будинком;
 • інвестування іноземної нерухомості.

Всі ці варіанти привабливі кожен по своєму, але давайте розберемо перший. Все більшої популярності набуває вигляду інвестування первинного житлового сегмента, з подальшою передачею орендарю, з метою отримання ренти.
Прибутковість нерухомості буде залежати від місця розташування, якості квартири, комунальних благ. Харківський ринок досить багатий великим вибором забудовників, що пропонують квартири на будь-який смак і грошовий ресурс. Але якщо Ви є власником не однієї житлової площі, а декількох, тоді Вам знадобиться допомога управлінця.
На сьогоднішній день, в першій столиці, організована за все одна компанія, яка допомагає власникам управляти їх квадратними метрами, поки вони отримують пасивний дохід від оренди. А компанія-забудовник, пропонує продаж квартир на будь-який фінансовий потенціал: 1-2х кімнатні, гостинки, дворівневі, з дизайнерським ремонтом. Якщо об’єктивно оцінити ситуацію, то можна прийти до висновку, що придбання гостинки в новобудові вигідніше ніж купівля квартири на ринку вторинної нерухомості тому витрати на ремонт будуть в два рази вище, а вартість оренди буде на тому ж рівні. Відповідно термін окупності квартири набагато вище. Все, що потрібно, це придбати житло, передати її керуючої компанії, яка подбає про все інше. Адже, гроші повинні працювати і приносити прибуток, а досвідчений управлінець має необхідні інструменти для виконання даного завдання. Перелік послуг включає велику кількість пропозицій, про які Ви можете дізнатися на офіційному сайті.

Навіщо вкладати в нерухомість?

За даними Міністерства юстиції, на сьогодні, це один з найбільш вигідних способів збереження і примноження грошового ресурсу. За аналітичними даними, інвестування житлового сектора може принести до 16% річних в іноземній валюті. За відомостями фінансових аналітичних груп, цей вид капіталовкладення мало схильний до ризиків, пов’язаних з нерентабельною ціною. Ви є власником квартири, що гарантує контроль, безпека, надійність. Вибираючи компанію-партнера, уважно вивчіть всі характеристики, дозвільні документи, відгуки, пропозиції, адже від статусу, іміджу, досвіду, буде залежати розмір примноження капіталу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.