Купівля квартири на первинному ринку нерухомості – це вигідно


Переглядів:

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...

Покупка квартиры на первичном рынке

Первинний ринок нерухомості (первинка) – це новобудови. Здійснюючи покупку на ньому, ви купуєте житло у забудовника, впевнені в тому, що до вас в ньому ніхто не жив.

Вторинний ринок нерухомості (вторинка) – це старі будинки. Розглядаючи покупку на такому ринку, ви проводите переговори і підписуєте договір купівлі-продажу безпосередньо з господарем (власником) конкретної житлоплощі.

Ринок вторинки стабільно падає. За 2018 рік зафіксовано падіння цін на 4,8%. Якщо сьогодні ви купуєте квартиру у господаря в старому будинку, завтра ви зможете продати її тільки дешевше. Через пару років – ціна буде відчутно нижче.

З первинкою все відбувається інакше. Квартири в новобудовах ліквідні, що означає – вони добре окупаються. Також вони мають такі переваги.

Більш низька вартість

Житло в новобудовах можна придбати до здачі комплексу в експлуатацію. Продажі стартують з моменту закладки фундаменту. Це нульовий етап зведення будинку, на якому ціни в середньому в два рази нижче, ніж після здачі будинку.

Купувати квартири в новобудовах вигідно, навіть з урахуванням падіння вартості на вторинному ринку. Ви вкладаєте мінімальний бюджет і згодом отримуєте можливість продати житло значно дорожче.

Ідеальний стан житлоплощі

На відміну від квартир в старих будинках, в нових немає необхідності робити капітальний ремонт або міняти інженерні системи. Навіть дизайн можна вибрати до отримання ключів від забудовника.

  1. При придбанні житла до здачі будинку, планування та інтер’єр можна обумовити з забудовником.
  2. Якщо розглядаєте квартири у вже зданих комплексах, щоб в’їхати відразу, вас приємно вразить великий вибір варіантів.

В ідеальному стані і з хорошим ремонтом буде також під’їзд комплексу. Крім того, біля новобудов зазвичай впорядковують територію, роблять охороняється, озеленений, дворик.

Додаткові послуги від забудовника

Квартира на первинному ринку нерухомості – це житло європейського класу з пакетом додаткових послуг від компанії-забудовника. Наприклад, відомий харківський забудовник «Воробйові гори» пропонує всім своїм покупцям:

  • Співпраця з компанією, що управляє. Послуга, спеціально створена для інвесторів в нерухомість. У ролі керуючої компанії виступають самі «Воробйови гори». Договір з нею можна підписати відразу після покупки. Згідно з ним співробітники фірми шукають орендаря по своїй базі квартиронаймачів і заселяють його.
  • Сучасний підхід до вирішення комунальних проблем – ОСББ. Це альтернатива ЖЕКам. ОСББ працює в приватному порядку, швидко і якісно. При виникненні проблеми досить викликати штатного майстра.
  • Низькі тарифи на комунальні послуги. В комплексах від забудовника «Воробйові гори» свої автономні системи опалення, тому комунальні послуги в них на порядок дешевше.
?>