Чи складно управляти нерухомістю? Поради експертів.


Переглядів:

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...

Сложно ли управлять недвижимостью? Советы экспертов.

Управління власністю – це складний процес, успіх якого залежить від декількох параметрів. Основною метою власника нерухомості є раціональне управління, здатне принести прибуток. Але не у всіх виходить грамотно реалізувати поставлені завдання. Тому на допомогу приходять керуючі компанії.

Функції керівника нерухомістю.

Мета компанії, яка займається управлінням – отримання власником стабільного прибутку, за рахунок передачі площ цьому управлінцю.

Сложно ли управлять недвижимостью? Советы экспертов.

Завдання, які така компанія ставить перед собою:

 • моніторинг цін. Оскільки ситуація на цьому ринку постійно змінюється, то потрібно постійно відслідковувати вартість оренди.
 • Пошук орендарів. Серед безлічі претендентів вибирається платоспроможний, відповідальний, стабільний орендар.
 • Пошук альтернативного рішення. Важливо, проаналізувавши квадратні метри, визначити підходяще, для отримання максимального прибутку, рішення.
 • Модернізація. Будь-яка нерухомість стане більш “привабливою” для наймача, шляхом проведення реновацій.

Обов’язок керівника – полегшити життя власника, а також позбавити його від турбот. Для цього існують важелі, що допомагають вирішувати поставлену задачу.

 • Залучення більш вигідних орендарів. Після детального аналізу нерухомості, управлінець визначає сегмент ринку, в якому буде працювати з наймом. Володіючи базою наймачів, це виконати простіше, ніж шукати самостійно.
 • Збільшення вартості. Досвідчений представник компанії дасть рекомендації по реноваціям об’єкта, що дозволять збільшити статус нерухомості.
 • Поліпшення і модернізація об’єкта. Управлінець володіє необхідними важелями, що дозволяють створити попит, посилити інформаційне покриття, розширити рекламне поле.
 • Контроль. З огляду на зайнятість власника, помічник-управлінець бере на себе повний контроль за комунальними платежами, збереженням майна.

Пріоритети керуючих компаній.

В першу чергу – реалізація стабільного, гарантованого доходу власнику.

По-друге, гарантія відсутності прогалин по виплатах орендної плати. Займаючись такою роботою менеджер володіє достатньою базою орендарів, щоб відразу переукласти договір найму. Наприклад, наймач вирішив розірвати договір оренди, а на пошук нових наймачів піде якийсь час. Щоб не втрачати місячний дохід, управлінець заздалегідь підшукає наступного кандидата.

У деяких випадках, компанії пропонують виплатити суму орендних платежів на рік вперед. Тобто, власник отримує передоплату, а керуючий відшкодовує їх, укладаючи договори з орендарем.

По-третє, менеджер володіє актуальною інформацією про вартість нерухомості бенефіціара. Тому він регулює збільшення доходу власника.

По-четверте, рішення завжди приймає бенефіціар. Тобто, менеджер представляє інтереси власника, але рішень не приймає.

Сложно ли управлять недвижимостью? Советы экспертов.

Гарантії команди менеджерів.

 • Стаж. Чим довше підприємство працює в сегменті управління, тим більше досвіду воно має. Володіти навичками менеджера без практичної роботи – це відсутність впевненості в успіху досягнення поставленої мети.
 • Репутація. Кожне підприємство, яке надає сервіс, має певну репутацію серед клієнтів. Тому, важливо ознайомиться з усією інформацією перш, ніж укладати договір.
 • Юридична консультація. Перед тим, як доручити власність менеджеру, власник проводить консультації з юристом. Це дасть можливість уникнути ризиків.

Відносини між бенефіціаром і довіреною особою регулює Закон України “Про управляючі компанії”. Керувати нерухомістю без залучення фахівців реально. Але варто розуміти, що ефективність самостійного ведення справ без необхідних навичок, буде істотно нижче.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.