ЖК «Воробйові гори на Полях-3»

Старт продажу

 «Воробйовi Гори на Полях» – це житловий квартал, який будує компанія «Воробйовi Гори» в районі зупинки метро Ботанічний сад, недалеко від Соснової гірки. За планом буде зведено сім дев’ятиповерхівок, з них в процесі будівництві зараз дві перших (здача в 2022 році). 

У ЖК «Воробйовi Гори на Полях-3» представлені дворівневі і однорівневі смарт-квартири. Вибір планувань в новобудові варіюється від 18 до 30 квадратних метрів. Це однокімнатні та двокімнатні квартири, в кожній з яких є кухонна зона і ізольований санвузол.

У продажу житло з чорновою обробкою або з ремонтом “під ключ”. Чорнова обробка включає всі інженерні комунікації, установку броньованих дверей, металопластикових вікон і лічильників. Замовити ремонт “під ключ” можна безпосередньо при покупці квартири. Варіанти дизайнів і матеріалів підбираються по каталогам.

Житловий квартал зводиться в районі Харкова з розвиненою інфраструктурою: тут поруч є продуктові магазини, ринок, медичні та освітні установи. До найближчої школи можна дійти за 5 хвилин, до клініки “Екомед” і супермаркету “Сільпо” – за 10. Також за 10 хвилин на машині можна доїхати до кінотеатру ім. Довженко.

Серед особливостей майбутніх новобудов:

  • охоронюваний озеленений двір з асфальтованими доріжками;
  • дитячий майданчик на території (вже встановлений);
  • під’їзна дорога до будинків.

Крім того, мешканців ЖК «Воробйовi Гори на Полях-2» чекає власне ОСББ. Через ОСББ оплачуються комунальні послуги, а також проводиться ремонт комунікацій. Для цього у комплексу є свій штат фахівців:

  • електрик;
  • сантехнік;
  • майстер по ремонту опалення.

Щодо останнього пункту: в новобудові автономна опалювальна система. Ця особливість в поєднанні з утепленим фасадом значно зменшує витрати мешканців на опалення квартир.

Ботанічний сад

вул. Весела

Будинок будується

Кількість поверхів-9

Метраж-від 18м2-30м2

Строк здачі-3й квартал 2022

Планування
Жк Воробьевы горы на полях-3
Жк Воробьевы горы на полях-3

Перегляд карти