ЖК «Воробйові гори-8»
Академіка Павлова
пер. Шевченківський
Будинок побудований!
Кількість поверхів-11
Метраж-від 18м-38м2
Строк здачі-2й квартал 2020г.
ЖК «Воробйові гори-8»
ЖК «Воробйові гори-8» – це восьмий будинок житлового кварталу, розташованого на Салтівці, поруч зі станцією метро Академіка Павлова і Радмір. Будівництвом займається однойменна Харківська компанія.
Ми ділимося щотижня новинами про хід будівництва на нашому офіційному сайті, Youtube каналі і в наших соціальних мережах.
ЖК «Воробйові Гори-8» – багатоповерховий будинок з яскравим фасадом, що утеплений мінеральною ватою. У ньому будуються смарт-квартири від 18,6 до 24,8 квадратних метрів: однорівневі і двоповерхові апартаменти.
Всі квартири ізольовані, у всіх житлоплощах є свій суміщений санвузол і кухня. У дворівневих плануваннях санвузли та кухня встановлені на першому поверсі, на другому зазвичай облаштовують спальню і / або робоче місце. Квартири можна придбати в стані «під ремонт» (підведені всі необхідні комунікації, встановлені вікна і двері) або замовити ремонт від забудовника.
Для комфорту мешканців забудовник займається благоустроєм території: у новобудови буде озеленений двір, зручні під’їзди до будинку, ігрові майданчики для дітей.
Планування
- Однокімнатна
квартира
Місце розташування комплексу
Місця поруч
Документи
ІНВЕСТОРУ
Високий попит у
орендаторів
850 квартир під
нашим управлінням
Прибутковість до
16% річних в
доларах
Максимальна
ліквідність
Хід будівництва
Фото
Відео
Залишилися питання?
Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами!
Наші проекти

































































































