Кращі умови на ринку нерухомості в Харкові: лови момент і інвестуй!


Переглядів:

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...

Зараз можна спостерігати на стрімким розвитком українського ринку нерухомості. Ситуація дуже схожа на ту, яка вже відбувалася 15 років тому в країнах ЄС, близько розташованих до України – Чехії, Польщі і т.д. Це стадія активного розвитку, коли ціни на квартири середні, але ростуть швидкими темпами.

Протягом останніх трьох років в цих країнах спостерігається активний приріст інвесторів в нерухомість. В основному в їх ролі виступають українці і німці. Але якщо звернути увагу на наш власний ринок нерухомості і вкладати гроші в квартири в Україні – вигода буде набагато більше.

Зараз пік забудови міст новими проектами. Це сучасні новобудови, в яких пропонуються малогабаритні квартири. З урахуванням того, що орендують житло зазвичай студенти, молоді сім’ї і приїжджі, які не готові і не здатні платити багато, це – ідеальний об’єкт для інвестування. Квартиронаймачі шукають низьку ціну і комфорт, а смарт-нерухомість в цьому плані підходить за всіма критеріями.

Завдяки стрімкому зростанню цін на нерухомість, вклади в житлоплощу окупаються краще – річний дохід виходить більше, ніж при орієнтуванні на європейський ринок. Хочете більше конкретики? Яскравий приклад – керуюча компанія «Воробйови гори». Вона гарантує 16% річної пасивного прибутку в доларах. Причому доступні додаткові пропозиції у вигляді виплати доходу за рік авансом відразу після укладення договору про співпрацю.

Особливо прибуткові для інвестування великі міста України. І серед них Харків – один з кращих варіантів. У міста великий потенціал, за рахунок постійного припливу іноземців та кількості нових проектів.

Харків – студентське місто і затребуване у туристів місце. Прямі авіасполучення топових авіакомпаній (серед яких є і популярні лоукост-компанії) дозволяють дістатися до Європи відразу з харківського аеропорту. Вже зараз без пересадок доступні Мілан, Відень, Рим, Варшава, Стамбул, а в 2019 плануються відкрити нові рейси (авіакомпанії WizzAir і Ernest їх вже анонсували).

Розвиток українського ринку нерухомості добре показує інтерес до нього з боку західних бізнесменів. Вони бачать, що в Європі не тільки більш низький дохід, а й велика конкуренція. Приплив іноземних інвесторів призведе до того, що останній фактор буде актуальний і для України, але з точки зору вкладень це ще більше вигоди – адже ціни почнуть рости ще швидше.

Експерти стверджують: інвестувати треба вже зараз. Особливо це актуально для тих, хто зберігає гроші в гривнях. Нерухомість – більш прибуткова і стабільна, ніж валюта.