Як купити гостинку безпечно?


Переглядів:

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...

Купівля нерухомості дуже важливе рішення, яке приймається багатьма всього один раз. І тому перш ніж вибрати об’єкт вкладення грошового ресурсу сім’ї, необхідно ретельно перевірити забудовника на надійність, якість житла, прозорість ведення домовленостей.

Види покупки нерухомості:

 • квартира в будинку, де завершено будівництво і об’єкт зданий;
 • інвестування на етапі будівництва;
 • інвестиція на етапі котловану.

Купівля житла в новобудові передбачає придбання з “перших рук”. Що потрібно знати про забудовника, щоб не помилитися:

 • декларація про введення житлового фонду в експлуатацію;
 • акт з БТІ з вимірами квартир, який дає право отримати технічний паспорт;
 • договір з експлуатаційною компанією, яка обслуговує будинок.

Після огляду житла, необхідно підписати акт огляду, а потім акт прийому-передачі. На наступному етапі проводиться операція купівлі-продажу, після якої Ви стаєте власником. Наступний крок – укладання договорів з експлуатаційними конторами та оформлення права власності, маючи на руках технічний паспорт з БТІ.

Перший варіант покупки гостинки є, мабуть, самим безпечним. Оскільки Ви бачите квартиру, вибираєте планування, поверх. Але якщо нерухомість була вже у власності, то необхідно щоб власник надав наступні довідки.

Как купить гостинку безопасно?

Документи, які надає продавець:

 • незалежна експертна оцінка про стан житла;
 • технічний паспорт;
 • рішення органів опіки та піклування, що дає право відчужувати об’єкт нерухомості без порушення прав малолітніх (власників або зареєстрованих), недієздатних (власників, зареєстрованих).

Бажано, щоб в наявності була довідка про стан заборгованостей по комунальних платежах.

Інвестування на етапі будівництва, котловану

Цей спосіб покупки нерухомості має певні ризики, яких можна уникнути шляхом детального вивчення всіх аспектів.

Увага! Документи на дозвіл:

 • реєстрація юридичної особи в єдиному державному реєстрі;
 • моніторинг інформації в інтернеті – це допоможе скласти повну картину історії компанії – забудовника.

Наступний крок – аналіз документів, що дозволяють будівельні роботи:

 • декларація про початок будівельних робіт;
 • звертаємо увагу на ліцензію;
 • право власності на землю;
 • технічні умови – це дозвільні документи для підключення майбутнього будинку до комунікаційних мереж (вода, світло, каналізація, газ). Наявність технічних умов на ранніх етапах будівництва підтверджує статус забудовника, як надійного, відповідального.

Вивчаємо репутацію забудовника
Как купить гостинку безопасно?

Вибираючи забудовника або власника, для покупки нерухомості, варто уважно вивчити всі параметри обраної Вами угоди. Але щоб скласти думку про забудовника необхідно моніторити інформацію про нього в мережі інтернет, в засобах масової інформації, на форумах і так далі. Сьогодні це є надійним джерелом, що характеризує будь-якого підприємця, адже надійний забудовник нічого не приховує, він охоче публікує фото з місця будівництва, ділиться новинами.

Наприклад, компанія – забудовник “Воробйові гори” постійно інформує своїх клієнтів про просуваються роботах на будівельних майданчиках, викладає фотозвіти та новинну інформацію, влаштовує Online конференції на офіційному акаунті в соціальній мережі Instagram. Все це робить забудовника максимально відкритим перед споживачем.

Для всіх бажаючих познайомитися з компанією – забудовником “Воробйові гори” здійснює роботу офіційний інтернет сайт, а також офіс продажів, де кожен бажаючий може отримати детальну інформацію про проекти, подивитися планування квартир, відвідати житловий комплекс і своїми очима побачити умови для проживання.

Ще одним необхідним кроком є ​​знайомство з мешканцями, які живуть в раніше побудованих будинках. Потрібно оглянути об’єкти і навіть поспілкуватися з мешканцями. Ключові питання: як забудовник вводить будинок (під час або із затримкою), своєчасна вирішуються спірні питання; йдуть представники компанії на контакт з власниками; як довго створюється інфраструктура біля будинку та інше.

Не соромтеся задавати питання, адже від цих відповідей залежить вдало Ви інвестуєте капітал чи ні.

Тільки так Ви забезпечите себе і свої грошові ресурси. Майте справу з професіоналами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.