Етап будівництва восьмого комплексу в ЖК «Воробйові гори»


Переглядів:

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...

Поки харків’яни входять в звичний життєвий ритм після новорічних свят, будівництво восьмого комплексу в ЖК «Воробйові гори-8» триває повним ходом.

У першій секції кладка внутрішніх стін на п’ятому поверсі вже завершена, і фахівці приступили до робіт на шостому поверсі.

Фасад продовжують утеплювати. Завдяки сучасним технологіям в квартирах буде тепло, а витрати на опалення будуть значно нижче, ніж в будинках старої споруди.

Комплекс зводиться за адресою: пров. Шевченківський, 38. Всього в чотирьох хвилинах ходьби розташована станція метро «Академіка Павлова». Це хороший район з розвиненою інфраструктурою. У пішої доступності розважальний центр «Радмір», а до найбільшого ринку «Барабашово» можна дійти буквально за 10 хвилин.

Упорядкована прибудинкова територія з дитячими майданчиками і асфальтованими доріжками буде радувати майбутніх мешканців, адже забудовник «Воробйови гори» будує будинки європейського класу і піклується про комфорт не тільки в квартирі, але і у дворі.

Також нагадаємо, що доступна додаткова послуга, якщо Ви купуєте житло з метою подальшої здачі його в оренду, то Керуюча Компанія “Воробйові гори” повністю позбавить Вас від усіх турбот. Фахівці знайдуть і заселять орендарів, а в майбутньому будуть контролювати оплату комунальних послуг.