Секрети облаштування меблів в дворівневій квартирі


Переглядів:

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...

Секреты обустройства мебели в двухуровневой квартире

Ще кілька років тому дворівневі квартири можна було знайти тільки в вищої цінової категорії. Зараз на ринку набагато більше пропозицій, в тому числі готельного типу і студій. Дворівневе житло – незвичайне, комфортабельне і має багато переваг, але щоб використовувати їх все, його потрібно правильно облаштувати і меблювати.

Поділ зон

Секреты обустройства мебели в двухуровневой квартире

Наявність двох рівнів дозволяє грамотно зонувати наявний простір. Найпоширеніше поділ – це приватна зона, спальня або робоче місце (на другому поверсі) і громадська, вітальня (на першому). При цьому їх при бажанні можна міняти місцями. Також корективи в поділі вносить наявність дитини в сім’ї.

Важливо! Дитячу на другому ярусі рекомендується робити тільки для дитини шкільного віку, щоб забезпечити безпеку малюка.

Вибираючи меблі для різних поверхів, враховуйте, що для другого вона повинна бути компактніше і легше. так:

 • буде зручніше піднімати її;
 • облаштування приватної зони буде виглядати практично і затишно.

Вибір стилю

Секреты обустройства мебели в двухуровневой квартире

Облаштовувати обидва рівня рекомендується максимально схоже, в одному стилі. Щоб виділити особливості кожної зони, використовуйте додатковий декор, але не різні текстури, відтінки і фактури. Відповідні стилі для дворівневих квартир:

 • Модерн. Сучасний стиль, в якому переважають природні матеріали і відтінки, а також плавні лінії. Меблі переважно дерев’яна, стільці обов’язково з м’якою оббивкою. Як декор виступає флора.
 • Хай тек. Такий інтер’єр, навпаки, любить строгі лінії. Оформлення переважно в стриманих і холодних тонах, багато металу і сучасної техніки. Також хай-тек характеризується великою кількістю світла.
 • Лофт. Перевага такого стилю в мінімальної обробки. Лофт – це недбалість, цегляні стіни і хаотична меблювання.
 • Мінімалізм. Самий практичний і відповідний стиль для малогабаритної дворівневої квартири. Такий інтер’єр не терпить нічого зайвого.

Важливо! У виборі основного стилю відштовхуйтесь від того, як виглядають сходи. Її заміна – найдорожчий етап в ремонті дворівневої квартири, тому простіше буде підібрати оформлення під неї.

Розташування меблів

Займаючись розміщенням меблів у дворівневій квартирі, враховуйте наступні моменти:

 1. Підхід до сходів на першому і другому поверхах робіть максимально відкритим. Так, щоб його він таким залишався навіть після того як ви розкладіть диван / відкриєте шафу і т.п.
 2. Основну меблі перенесіть на перший рівень. На другий поверх намагайтеся впустити якомога більше світла.
 3. Групуйте схожі функціональні зони на одному рівні.
 4. Також на першому рівні поставте ті предмети, які необхідні вам протягом дня. Інакше доведеться постійно підніматися до них по сходах.
 5. На другому поверсі можете розташувати додаткові ящики для зберігання речей, які ви рідко дістаєте (сезонний одяг, тощо).

Лайфхак від дизайнерів

Як зробити оформлення максимально практичним і красивим:

 1. Виберіть основний колір, щоб не було різких переходів між функціональними зонами. Краще щоб він був світлим. Сходи пофарбувати в цей же відтінок.
 2. Для відділення спальної зони на другому поверсі використовуйте переносні ширми-перегородки. Також можна встановити скляні шумоізолюючі стіни.
 3. Використовуйте місце під сходами для зберігання речей. Якщо поставити шафу з дзеркальними дверцятами це також допоможе візуально розширити приміщення і заховати вхід на другий поверх. Крім того місце під сходами добре підходить для установки санвузла або зони для приготування їжі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.