Що вигідніше: депозит в банку або інвестиція в нерухомість?

депозит в банке или инвестиция в недвижимость

“Скільки ви знаєте мільйонерів, які стали багаті, інвестуючи в банківські депозити? Отож бо ж.”

Відому цитату американського економіста Роберта Дж. Алена можна перефразувати під українські реалії: “А скільки Ви знаєте людей, які втратили велику суму, інвестуючи в банківські депозити?”

У 70% жителів нашої країни були ситуації, коли вони стикалися з проблемою повернення грошей, вкладених в банк. Хитка економічна ситуація призводить до банкрутства безліч установ. Крім того, банківська система України створює не особливо привабливі умови для клієнтів: депозитні ставки знижуються на відміну від відсотків по кредитуванню.

Ще один недолік такого вкладу: в більшості договорів прописано, що Ви не можете забрати свої кошти до строку його закінчення. Таким чином, за будь-якої форс-мажорної ситуації у Вас немає можливості отримати гроші назад.

Інвестування в прибуткове житло

Вибір ліквідної нерухомості як спосіб не тільки зберегти, але і значно примножити свої заощадження, вже багато років є пріоритетним для більшості інвесторів. Причому більшою популярністю користується саме житлова нерухомість, тому що попит на комерційну безпосередньо залежить знову ж від економічної ситуації в країні.

Наприклад, саме зараз, на хвилі загального ажіотажу і паніки з приводу коронавірусної інфекції (COVID-19), а також оголошеного карантину по всій країні, багато компаній припиняють свою роботу, відправляючи співробітників на дистанційну роботу з дому або у відпустку за свій рахунок.

У той же час попит на житло тільки зростає з кожним роком. Особливо це стосується оренди. Харків – місто студентів. Щорічно сюди приїжджають тисячі українців та іноземців, а також працівників у довготривалому відрядженні, які хочуть жити з комфортом. І більшість з них вибирають відносно новий тип нерухомості для оренди – затишні гостинки в новобудовах.

Смарт-квартира – найбільш доступний та вигідний вклад

Уже несколько лет подобный формат жилья пользуется популярностью у арендаторов. В небольшой студии комфортно жить как одному человеку, так и семейной паре. Здесь есть свой санузел, кухонная зона, гостиная и прихожая.

Уже кілька років подібний формат житла користується популярністю у орендарів. У невеликій студії комфортно жити як одній людині, так і подружжю. Тут є свій санвузол, кухонна зона, вітальня і передпокій.

У житлових комплексах компанії “Воробйові гори” великий вибір смарт-квартир різного планування площею від 19 до 25 м². На окрему увагу заслуговують дворівневі гостинки: на верхньому поверсі розміщують спальну зону, а внизу – вітальню і кухню.

Чому варто звернути увагу саме на таке житло? Перш за все, воно відрізняється більш доступною ціною. На початковій стадії будівництва таку студію можна купити за 10-12 тисяч доларів. При цьому, з огляду на невелику площу, витрати на ремонт будуть невеликими, а дохід із здачі в оренду складе 5500-6000 грн щомісяця (200-220$).

Для порівняння: стандартна однокімнатна квартира площею 35 квадратів обійдеться приблизно вдвічі дорожче. Чистове оздоблення також зажадає великих витрат, а орендна плата при цьому не перевищить 7-8 тисяч грн.

Таким чином, навіть з невеликим стартовим капіталом можна заробляти до 16% річних у доларі зі здачі смарт-квартири. А якщо Ваші заощадження становлять більшу суму, то вигідно купити дві або три невеликі студії і отримувати щомісячний дохід до 18000 грн. Погодьтеся, депозит у банку ніколи не принесе Вам такий прибуток.

В жилых комплексах компании “Воробьевы горы” большой выбор смарт-квартир разной планировки площадью от 19 до 25 м². Отдельного внимания заслуживают двухуровневые гостинки: на верхнем этаже размещают спальную зону, а внизу – гостиную и кухню.

Почему стоит обратить внимание именно на такое жилье? Прежде всего, оно отличается более доступной ценой. На начальной стадии строительства такую студию можно купить за 10-12 тысяч долларов. При этом, учитывая небольшую площадь, затраты на ремонт будут небольшими, а доход со сдачи в аренду составит 5500-6000 грн ежемесячно (200-220 $).

Ремонт в квартире 19м² в ЖК "Воробьевы горы"

У чому переваги інвестиції в житло від компанії “Воробйові гори” над депозитом в банку?

Наша компания строит комфортные жилые комплексы, применяя новые технологии и современные материалы. В отличие от банковского вклада Вы:

Наша компанія будує комфортні житлові комплекси, застосовуючи нові технології та сучасні матеріали. На відміну від банківського вкладу Ви:

 • в будь-який момент зможете продати нерухомість, повернувши свої гроші назад;
 • будете отримувати більший прибуток щомісяця;
 • повністю уникнете ризику втрати грошей через банкрутство та інші проблеми, які виникають у банків;
 • забезпечите житлом своїх дітей чи онуків у майбутньому;
 • на відміну від національної валюти квартира, яка є майном, не знеціниться через кілька років;
 • внесок у нерухомість більш прозорий і зрозумілий при порівнянні зі складними умовами в депозитних договорах з великою кількістю “підводних каменів”.

На рахунку нашої компанії вже 10 будинків, де понад 1500 квартир заселені. При покупці житла Ви отримуєте не тільки квадратні метри, але і комфорт, тепло при найнижчих тарифах на комунальні послуги, затишну атмосферу за межами квартири і масу інших переваг: 

 • якісне утеплення фасаду, яке мінімізує теплові втрати;
 • автономне опалення, яке можна регулювати залежно від погодних умов;
 • під’їзди з євроремонтом, де висять картини і дзеркала, стоять живі квіти;
 • управління ОСББ, працівники якого стежать за чистотою та справністю комунікацій;
 • закритий двір із зеленими газонами, дитячими майданчиками, лавками, асфальтованими доріжками.

Квартири в наших об’єктах відрізняються високою ліквідністю. Ми будуємо будинки в сприятливих районах з розвинутою інфраструктурою та зручною транспортною розв’язкою. Висока якість споруди і нові комунікації гарантують тривалий термін експлуатації (на відміну від старого житлового фонду, де більшість будинків вже непридатні для життя). У міру того, як мешканці обживаються в новому комплексі, і всі сусіди закінчують ремонти, вартість квартир тільки зростає.

Внесок в правильну нерухомість гарантує стабільний високий дохід, адже з роками вона тільки дорожчає, а відповідно очікування від інвестицій виправдаються!