Житловий комплекс «Воробйові Гори на Полях». Новини будівництва


Переглядів:

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...

«Воробйові Гори на Полях» – це новий комплекс від відомого харківського забудовника, який будується недалеко від станції метро «Ботанічний сад» в районі Павлівки.

На даному етапі починається підготовка до заливання коридорів на 8-му поверсі, де будівельники продовжують викладати зовнішні стіни. Монтаж пожежної драбини закінчений до 8-го поверху, по ньому ведуться подальші роботи. Сходові марші встановлені до 7-го поверху повністю, а також до половини 8-го. Є також прогрес по утепленню фасаду.

Як і в інших своїх об’єктах, компанія «Воробйови гори» пропонує майбутнім мешканцям чистову обробку від забудовника. У цього варіанту є ряд переваг. При замовленні ремонту Ви укладаєте договір, в якому прописані всі деталі і терміни. Домовленості залишаються незмінними: роботи виконуються якісно і вчасно.

Важливим фактом є наявність гарантії строком 1 рік, яка підтверджує високу кваліфікацію працівників. Наша команда налічує кілька професійних бригад. Вони займаються чистової обробкою вже більше 10 років.

Матеріали закуповуються у перевірених постачальників за низькими цінами. Всі зразки можна побачити в відділі продажів. Там же Вам покажуть презентацію готового ремонту в комп’ютерному вигляді, щоб Ви могли подивитися, як буде виглядати Ваша квартира по закінченню робіт.

На відміну від інших бригад Вам не потрібно буде оплачувати залишки матеріалів. Таким чином, вартість ремонту буде нижче.

І найголовніше! Ви зможете заселитися в квартиру набагато швидше.

Харків’яни довіряють компанії «Воробйові гори». За статистикою 90% клієнтів замовляють ремонт від забудовника разом з покупкою квартири.

І наостанок ще одна хороша новина! Ви все ще можете купити окрему квартиру студію зі своїм санвузлом та кухнею всього за 9480 $. Ця пропозиція діє тільки до 12 травня. Вже з наступного дня вартість квартир зросте.

Жилой комплекс «Воробьевы Горы на Полях». Новости строительства

Жилой комплекс «Воробьевы Горы на Полях». Новости строительства

Жилой комплекс «Воробьевы Горы на Полях». Новости строительства

Жилой комплекс «Воробьевы Горы на Полях». Новости строительства