У сьомому будинку житлового комплексу «Воробйові гори» тривають внутрішні роботи

Так само як весна стрімко входить в свої права, так само і ми прагнемо скоріше закінчити оздоблювальні роботи в нашому новому будинку ЖК «Воробйові гори-7», щоб нові власники скоріше вселилися в свої квартири.

Ми практично закінчили монтаж ліфта, а також продовжуємо ремонт в квартирах. Прикладаючи максимум зусиль для того, щоб значно наблизити Вас до мрії володіння власним житлом. Нагадуємо про унікальну послугу, яку надає наша компанія: ремонт під ключ від забудовника. Це дозволить значно заощадити Ваші кошти і час. Якість виконаних робіт Вас приємно здивує, а гарантія стане підтвердженням серйозності компанії-забудовника.

Але ми не зупиняємося на досягнутому результаті і прагнемо допомогти здійснити мрію про власну квартиру, кожного охочого. Тому компанія-забудовник «Воробйові гори» оголошує про акційні ціни на квартири-студії, всього за 11380 у.о. до 31.03.2018. У той час, коли ціни на квартири ростуть, ми як і раніше стримуємо їх, щоб Ви могли втілити свою мрію в життя. Поспішайте придбати квартиру за вигідною ціною у надійного забудовника!