Сфера послуг комунального обслуговування багатоквартирного будинку виходить на новий рівень.


Переглядів:

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...

На жаль, не всі забудовники можуть похвалитися такою послугою, як ОСББ, тому компанія-забудовник “Воробйовы гори” є інноватором в галузі житлово-комунального господарства, надаючи унікальні та ексклюзивні послуги.

Як приклад, чітко налагодженої схеми роботи з мешканцями багатоквартирного будинку, можна привести злагодженість роботи ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирного будинку) в житлових кварталах від компанії – забудовника “Воробйовы гори”.

Вже протягом кількох років мешканці будинків і власники квартир отримують якісні послуги за всіма побутових питань. Якщо раніше господареві квартири доводилося вирішувати комунальні проблеми самостійно, то ставши власником нерухомості від компанії – забудовника “Воробйовы гори”, це більше перестало бути проблемою.

Разом з придбаним житлом власник отримує унікальну, для міста Харкова, послугу – ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирного будинку). Ця організація бере на себе виконання всіх побутових зобов’язань, обслуговування комунікацій в будь-який час і будь-який день тижня.

ОСББ надає послуги з:

  • сантехніці;
  • електриці;
  • монтажу;
  • обслуговування вентиляційних систем.
  • опаленню

Крім цих кваліфікованих співробітників, мешканці можуть скористатися послугами нашої пральні або замовити клінінг (прибирання) своєї квартири. На території житлового кварталу розташовані кафе, в якому жителі можуть провести час з сім’єю, зустрітися з друзям або просто смачно поїсти Ви можете звернутися з будь-якою проблемою в офіс ОСББ, де наші фахівці знайдуть рішення. Більше не потрібно ходити по ремонтних майстерень в пошуках майстра, їздити самим на базар за новими деталями, тепер достатньо залишити заявку і прихід фахівця не змусить себе чекати.

Тому, враховуйте всі аспекти при виборі забудовника, адже житло і життя в ньому повинні бути гармонійним, комфортним, надійним!