Останні новини про те, як зводяться «Воробйові Гори на Полях»


Переглядів:

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...

Надійшли нові дані про житловому проекті забудовника «Воробйові гори» на Павлівці.

Будівельники, які ведуть роботи на шостому поверсі першого і третього під’їзду ЖК, приступили до кладки зовнішніх стін. У той же час, на третьому і четвертому поверхах робочі вже закінчили кладку санітарних вузлів і внутрішніх простінок і почали роботи по їх укладанню на п’ятому поверсі.

Нагадуємо, що старт продажів в ЖК «Воробйові Гори на Полях» вже оголошений. Ви можете стати власником комфортабельній квартирі в сучасному будинку з гарним місцем розташування – поруч є зупинки транспорту, супермаркети, розважальні заклади.

У новобудові представлені планування квартир від 18 до 115 кв.м. Як і в інших комплексах від забудовника «Воробйові гори», всім мешканцям доступні послуги ОСББ і керуючої компанії.

Також у кожного покупця є шанс виграти неймовірний подарунок від компанії-забудовника: позашляховик Nissan X-trail 2018 роки плюс безкоштовну річну заправку на 1000 гривень щомісяця! Акція триватиме до 15 березня 2019, поспішайте взяти участь! Деталі на сайті компанії.

Последние новости о том, как возводятся «Воробьевы Горы на Полях» Последние новости о том, как возводятся «Воробьевы Горы на Полях» Последние новости о том, как возводятся «Воробьевы Горы на Полях» Последние новости о том, как возводятся «Воробьевы Горы на Полях»