Новини будівництва ЖК «Воробйови Гори на Полях»


Переглядів:

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...

Житловий комплекс від відомого харківського забудовника “Воробйові гори” продовжують зводити в тихому зеленому районі Харкова на Павлівці в пішої доступності від станції метро “Ботанічний сад”.

У першому будинку робочі кладуть зовнішні і внутрішні стіни на 9-му поверсі. На нижніх поверхах тривають роботи над вентиляцією і каналізацією. Пожежна драбина змонтована до 9-го поверху включно.

Другий будинок на етапі фундамент. Саме на стадії фундаменту Ви можете купити квартиру за мінімальною ціною – 10580 $! Надалі вартість буде тільки зростати.

Якраз зараз вигідно вкладати інвестиції в нерухомості: вона окупиться в найкоротші терміни, а прибуток скласти до 16% річних в доларі при здачі квартири в оренду. Керуюча компанія, додаткова послуга від забудовника, візьме під контроль всі питання: пошук і заселення орендарів, контроль оплат за оренду і комуналку, вирішення побутових нюансів, складання звітності.

Ще один вигідний спосіб заробітку – вкладення з метою перепродажу житла після здачі будинку в експлуатацію. В цьому випадку чистий прибуток складе близько 30%.

В обох варіантах краще довірити ремонт компанії-забудовнику. Його вартість буде нижче, а роботи розпочнуться ще до закінчення будівництва. Таким чином, квартира почне приносити дохід набагато раніше.

Житло в комплексі “Воробйові Гори на Полях” – це нерухомість з високою ліквідністю. Будинки оточені розвиненою інфраструктурою. Це один з найпрестижніших і зелених районів Харкова.

Купівля квартир від надійного забудовника “Воробйові гори” – гарантія безпеки і якості.

Новости строительства ЖК «Воробьевы Горы на Полях»

Новости строительства ЖК «Воробьевы Горы на Полях» Новости строительства ЖК «Воробьевы Горы на Полях»

Новости строительства ЖК «Воробьевы Горы на Полях»