Актуальна інформація про будівництво ЖК “Воробйові гори-8”


Переглядів:

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 2.00 из 5)
Loading...

За адресою: пров. Шевченківський, 38, триває будівництво нового 12-ти поверхового житлового комплексу “Воробйові гори-8”. Будинок знаходиться біля РЦ “Радмір”. У 4-х хвилинах ходьби – станція метро “Академіка Павлова”. До ринку Барабашово можна дійти пішки всього за 10 хвилин.

Днями в першій секції будівельники приступили до процесу кладки зовнішніх стін на 11-му поверсі. Також вони займаються армопояс.

У другій секції вже закінчена кладка зовнішніх стін останнього, 12-го поверху. Зараз йдуть роботи з монтажу армованого поясу.

Багато покупців довірили ремонт компанії “Воробйові гори”. Перш за все, під чистове оздоблення від забудовника дозволяє істотно заощадити час. Вже зараз, на останніх стадіях будівництва, кілька спеціалізованих бригад займаються внутрішніми роботами. Це означає, що практично відразу після здачі будинку, нові мешканці зможуть заселитися в свої квартири.

Нагадаємо, що введення об’єкта в експлуатацію планується вже в цьому році!

Житловий комплекс “Воробйові гори-8” – відмінний варіант для інвестування. Він розташований в благополучній районі з розвиненою інфраструктурою. Купуючи нерухомість для здачі її в оренду, Ви

зможете забезпечити собі додатковий дохід в розмірі 16% річних в доларі.

Фахівці керуючої компанії повністю візьмуть на себе всі турботи, пов’язані з пошуком і заселенням орендарів, контролем оплати за оренду і комуналку, вирішенням побутових питань. А Ви будете отримувати щомісячний прибуток в зручній для Вас формі.

Якщо Ви все ще сумніваєтеся, у нас є чудова новина: тільки зараз можна придбати житло в комплексі з хорошою знижкою – до 35 000 грн! Покваптеся! Кількість квартир обмежена.

Актуальная информация о строительстве ЖК “Воробьевы горы-8” Актуальная информация о строительстве ЖК “Воробьевы горы-8”

Актуальная информация о строительстве ЖК “Воробьевы горы-8” Актуальная информация о строительстве ЖК “Воробьевы горы-8”