Новий житловий комплекс європейського рівня “Воробйові гори-8” будується поруч зі станцією метро “Академіка Павлова”, в чистому і сприятливому районі Салтівки.
У першій секції робітники закінчують кладку стін на 10-му поверсі і приступають до його перекриття. У другій секції підходить до завершення етап кладки вже на 11-му поверсі. Його також починають перекривати.
Триває процес розведення внутрішніх комунікацій: фахівці прокладають вентиляцію й каналізацію, а також роблять штроби під електрику.
Є також свіжа інформація для майбутніх мешканців, які замовили чистову обробку від забудовника. У їхніх квартирах уже штукатурять стіни і роблять бетонну стяжку на підлозі.
Ремонтні роботи від компанії «Воробйови гори» завжди виконуються якісно і в строк. Всі нюанси вказуються в договорі, який складають у відділі продажів. Там же на вибір представлена велика кількість оздоблювальних матеріалів. Великий плюс у тому, що за їх залишки не потрібно буде платити.
Все необхідне закуповується у надійних постачальників за оптовими цінами. Обсяг робіт дозволяє сформувати лояльні ціни на послуги наших кваліфікованих бригад. До того ж, на момент здачі будинку в експлуатацію внутрішні роботи будуть практично завершені, так що Ви зможете набагато швидше в’їхати в своє нове житло.
Чорнова обробка передбачає установку якісних вікон, металевих дверей і радіаторів опалення. Ви можете вибрати підходящий варіант по обробці при укладенні договору на покупку нерухомості.
Зараз саме час здійснити операцію, адже незабаром серед перших 200 покупців квартир в будь-якому зі споруджуваних комплексів ( «Воробйові Гори на Полях», «Бестужевські сади» або «Воробйові гори-8») буде проведено розіграш. Він визначить п’ять переможців, які отримають унікальні призи: компенсацію вартості придбаної нерухомості (від 10% до 100%).



