Компанія забудовник “Воробйові гори” повідомляє про хід будівництва нового будинку!


Переглядів:

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...

Практично в центрі міста Харкова, здійснюється будівництво нового житлового кварталу “Воробйові гори на Полях”. На сьогоднішній день темпи будівництва нового ЖК толькоувелічіваются.

Ми завершили зведення стін другого поверху і тут же приступили до монтажу стін третього, на даному етапі здійснена заливка підлоги і обробка стін коридорів. Також виконується фарбування і монтаж перекриття третього поверху.

Крім внутрішніх робіт, ведеться також благоустрій прибудинкової території кварталу, йде модернізація інфраструктури навколо нього.

Компанія-забудовник виконала проект зі створення сучасної, а головне, безпечної дитячого майданчика, яка знаходиться у дворі будинку.

Цей проект здійснює однойменна компанія-забудовник “Воробйові Гори”. Надійність нашої компанії ґрунтується на багатьох факторах:

  • ми вводимо будинку в експлуатацію в намічені терміни,
  • ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирного будинку) здійснює допомогу мешканцям після здачі будинку, в рішенні житлово-комунальних питань,
  • на нашому сайті відкрито доступ до всіх дозвільних документів,
  • більше 10 побудованих будинків за 9 років роботи на ринку нерухомості.

Завдяки такому масштабному будівництву у жителів нашого нового житлового кварталу і сусідніх будинків, з’явилася додаткова зона відпочинку, красива дитячий майданчик.

Приєднуйтесь до відповідального забудовника, щоб придбати якісне житло!