Як просувається будівництво ЖК «Воробйові Гори на Полях»


Переглядів:

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...

Активно триває будівництво нового житлового комплексу від Компанії-Забудовника «Воробйові гори». Він буде складатися з 9-ти поверхових будинків, де на вибір представлені квартири різної площі: від 18 до 115 кв.м.

Зараз на 8-му поверсі, де ще йде кладка зовнішніх стін, вже просувається процес армування коридору під заливку. Сходові марші до нього вже зроблені. Фахівці продовжують роботи над утепленням фасаду та ліфтових шахт.

Покупцям нерухомості саме час задуматися про ремонт квартири. Чистова обробка від забудовника в даному випадку – вигідну пропозицію, яке заощадить Ваш час і гроші. Спеціалізовані бригади штукатурщікі, плиточників, сантехніків і т.д. якісно виконують свою роботу.

Це підтверджується гарантією на ремонт терміном 1 рік. При замовленні оформляється договір, де прописуються терміни, зобов’язання сторін і вартість. Ціна на матеріали доступна, так як вони закуповуються у перевірених оптових постачальників. Крім того, на відміну від вимог інших підрядників, тут Вам не потрібно оплачувати залишки.

Нагадуємо, що вже стартував продаж квартир в другому будинку. Саме зараз можна зробити покупку за найбільш вигідною ціною – всього 9480 $ Поспішайте!

Ход строительства Воробьевы горы на полях

Ход строительства Воробьевы горы на полях

Ход строительства Воробьевы горы на полях