Як рухається будівельний процес ЖК «Воробйові гори-8»?


Переглядів:

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...

Нещодавно стала доступна нова інформація з будівельного майданчика житлового комплексу «Воробйові гори-8», розташованого за адресою: пров. Шевченківський, 38.

У першій секції проходить процес кладки зовнішніх колон 10-го поверху, а також санвузлів на 9-му. У другій секції будівельники займаються зовнішніми колонами на 11-му поверсі.

В обох секціях фахівці вже займаються підведенням комунікацій до будинку. З 1-го по 5-й поверх йде монтаж труб опалення. Скоро робітники почнуть встановлювати радіатори.

У всіх квартирах передбачені якісні металопластикові вікна та металеві вхідні двері. Забудовник «Воробйові гори» пропонує також чистову обробку. Євроремонт високого класу робиться спеціалізованими бригадами на совість.

Відмітна особливість такого варіанту – можливість швидкого заселення. Крім того, його вартість буде нижче, ніж у сторонніх організацій: матеріали закуповуються оптом у перевірених постачальників, а великий обсяг робіт дозволяє зменшити ціну на послуги.

Чистова обробка користується великою популярністю серед наших клієнтів: близько 90% з них вибирають саме її. Адже далеко не кожна бригада, на відміну від фахівців нашої компанії, готова надати гарантію на ремонт терміном на 1 рік.

Скористатися цією послугою вигідно, якщо Ви вкладаєте інвестиції в нерухомість для подальшої здачі її в оренду. У цьому випадку Ви зможете почати заробляти швидше.

Не забувайте, що керуюча компанія від забудовника може повністю зайнятися всіма питаннями, які стосуються пошуку та заселення орендарів, контролю оплати, звітності. Чи не докладаючи ніяких зусиль, Ви зможете отримувати стабільний прибуток до 16% річних в доларі.

Комплекс «Воробйові гори-8» – це відмінний варіант для життя і капіталовкладень.

Как движется строительный процесс ЖК «Воробьевы горы-8»? Как движется строительный процесс ЖК «Воробьевы горы-8»?

Как движется строительный процесс ЖК «Воробьевы горы-8»?

Как движется строительный процесс ЖК «Воробьевы горы-8»?

?>