Грамотний підбір квартири в новобудові – поради від забудовника


Переглядів:

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...

Грамотний підбір квартири в новобудові - поради від забудовника

Щоб вибрати нерухомість в новобудові, необхідно врахувати певні моменти. Оскільки в місті Харкові здійснюють роботу більше 20 забудовників, то покупцеві, іноді, складно вибрати потрібного. Пропонуємо топ-8 основних підказок від забудовника, на які варто звернути увагу.

  • Порада перша. кваліфікований консультант

Це може бути агент або юрист, який спеціалізується на нерухомості. Даний фахівець допоможе покупцеві зібрати всю необхідну інформацію про забудовника, про його репутації, про пропозиції на ринку і так далі. Але головне, він допоможе вам визначити той тип нерухомості, який Вам необхідний.
Знаючи цілі, переслідувані інвестором, фахівець підбере ту нерухомість, вкладення в яку будуть максимально рентабельними. Наприклад, нерухомість купується для себе і чекати завершення будівництва немає часу, отже, квартира потрібна в добудованому будинку.

Грамотний підбір квартири в новобудові - поради від забудовника
  • Порада друга. Вибір девелопера

Це важливий аспект, де необхідно враховувати репутацію забудовника, обсяг здійснених забудов, а також стаж роботи. Ще одним важливим моментом є банк-партнер, з яким співпрацює девелопер. Чим солідніше банк, тим вище ймовірність надійності компанії.

  • Порада третя. Тип житла

Перед тим, як вибрати вирішите, який тип нерухомості необхідний – це може бути квартира, апартаменти, будинок та інше. Так, наприклад, в деяких квартирах неможливо здійснити перепланування, чого не скажеш про апартаменти. Тут можна переносити міжкімнатні перегородки, а також мокрі точки.

  • Порада четверта. Знижки та спеціальні умови

Корисно знати про всі акційні пропозиції які пропонують девелопери. Такі пропозиції допоможуть полегшити фінансове навантаження покупця в момент здійснення покупки. Також зверніть увагу на послугу trade-in. Ця схема, що дозволяє зарахувати наявну квартиру в рахунок оплати нової нерухомості. Деякі забудовники беруть операції з продажу Вашої старої квартири на себе.

  • Порада п’ята. внутрісімейна логістика

Тут необхідно виявити потреби сім’ї в транспортній розв’язці. Якщо у Вас є автомобіль – проаналізуйте якість доріг, завантаженість автомобілями, в обраному районі, щоб не довелося довго стояти в пробках. З’ясуйте питання з паркувальними місцями. Нормою вважається – на одну квартиру – одне паркувальне місце, якщо різниця такого співвідношення занадто велика, то, є ймовірність виникнення дефіциту паркувальних місць.
Зверніть увагу на наземний транспорт, а також планується відкриття станцій метро поруч з Вашим районом.

Грамотний підбір квартири в новобудові - поради від забудовника
  • Порада шоста. наявність обробки

Всі забудовники пропонують кілька варіантів обробки. Чорнова обробка передбачає, що ремонт Ви будете здійснювати власними силами. Плюс – Ви самостійно виберіть дизайн, мінус – значні витрати і час. Ремонт від забудовника – це на 20-30% дешевше, ніж самостійними зусиллями, але дизайн приміщення буде продуманий за Вас. Лайтбокс – це середина між першим і другим варіантом. Девелопер здійснить обробку під фініш, а Ви завершите ремонт самі.

  • Порада сьома. Поверх не грає ролі

Девелопери при будівництві використовують якісні матеріали та сучасні технології, тому на перших і останніх поверхах відсутня дискомфорт від вогкості, перепадів температур, сторонніх шумів, тиск в трубах.

  • Порада восьма. діалог

Не варто вибирати нерухомість тільки по фото з інтернету. Відвідуйте офіс забудовника, розмовляєте з представником девелопера. Складайте свою думку про обраної Вами компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.