Аерозйомка ЖК «Бестужівські сади»

ЖК «Бестужевські сади» з висоти пташиного польоту!

Ми зробили для Вас аерофотозйомку житлового кварталу «Бестужевські сади». Пропонуємо подивитися з висоти пташиного польоту на наші будинки і навколишнє їх територію, щоб остаточно прийняти рішення – купити гостинку в Харкові, в ЖК «Бестужевські сади».

ЖК «Бестужевські сади» – живемо щоб будувати, будуємо щоб жити!

Житловий квартал «Бестужевські сади» – це район в місті Харкові, створений за європейським зразком. Ми вирішили не зводити типових будинків з одноманітними плануваннями, а привнесли на ринок нерухомості нашого міста щось нове: Гостинки зі своїм санвузлом; Смарт-квартири; Кватири-студії; Дворівневі гостинки; Евродвушкі; Все це – новий формат нерухомості, в якому давно потребував Харків і його мешканці! Апартаменти в ЖК «Бестужевські сади» мають безліч переваг, в порівнянні з традиційними варіантами квартир: Раціональні планування – мінімальна кількість внутрішніх стін і перегородок, максимум вільного простору. Оптимальна площа квартир – Ви отримуєте рівно стільки м2, скільки Вам потрібно для комфортного життя. Низькі ціни. У ЖК «Бестужевські сади» вартість квартир є максимально доступною для покупця. Все необхідне для комфортного життя – великий паркінг біля житлового комплексу, територія, що охороняється, яка знаходиться під відеоспостереженням, спортивні та дитячі майданчики, паркова зона відпочинку, об’єкти інфраструктури в крокової доступності.

Гостинки на будь-який смак в ЖК «Бестужевскіе сади»

Вибирайте будь-яку вподобану Вам гостинку в ЖК «Бестужевські сади»: Студію, двокімнатну або дворівневу; У стані «під обробку» або з готовим ремонтом; Площею від 18 м2 і більше. Але покваптеся, вільних варіантів залишилося не так багато! Наші гостинки хороші тим, що вони ще й гроші заробляють! Здаючи гостинку в ЖК «Бестужувські сади» в оренду, Ви гарантовано будете отримувати додатковий щомісячний дохід від 5000 грн. При цьому, всі обов’язки Ви можете доручити нашій компанії, що управляє. Для уточнення всіх деталей телефонуйте до відділу продажів нашої компанії!