ЖК «Воробйові гори-8». Свіжі новини про будівництво


Переглядів:

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...

У затишному районі на Салтівці поруч зі станцією метро “Академіка Павлова” компанія “Воробйові гори” продовжує роботу над новим сучасним 12-ти поверховим комплексом.

Зараз будівельники закінчують кладку зовнішніх стін на 11-му поверсі в першій секції і на 12-му – в другій.

Повним ходом йдуть роботи з внутрішнього оздоблення в квартирах, покупці яких довірили її забудовнику. Кваліфіковані бригади займаються штукатуркою стін, заливанням підлог, підключенням вентиляції і розводкою електрики.

Фахівці виконали більше 1000 ремонтів впораються з ремонтом швидко і якісно. На послуги поширюється гарантія терміном 1 рік. Також наших клієнтів приваблює доступна ціна. Всі матеріали закуповуються оптом, а вибір досить широкий. Зразки представлені у відділі продажів допоможуть вам наочно підібрати підходящий варіант. Великий плюс полягає в тому, що Вам не потрібно буде платити за залишки.

Придбання квартири з оздобленням “під ключ” дозволяє істотно заощадити кошти, сили і час. У цьому випадку Ви заселилися в своє нове житло набагато раніше. Ці переваги залучають більшість покупців: близько 90% довіряють ремонт забудовнику.

Тільки зараз діє унікальна пропозиція – літня акція знижки до 35 000 грн на будинок, який здається в IV кварталі 2019 года! Встигніть купити квартиру в житловому комплексі “Воробйові гори-8” з неймовірно вигідною ціною.

ЖК «Воробьевы горы-8». Свежие новости о строительстве

ЖК «Воробьевы горы-8». Свежие новости о строительстве ЖК «Воробьевы горы-8». Свежие новости о строительстве ЖК «Воробьевы горы-8». Свежие новости о строительстве

?>