Швидкими темпами триває будівництво нового комплексу від Компанії-забудовника «Воробйові гори», який розташований на провулку Шевченківському біля розважального центру «Радмір».
Зараз в першій секції йде заливка однієї частини термопоясу, в той час як у другій частині вже проходять зварювальні роботи. Кладку колон на 8-му поверсі вже закінчили і приступили до процесу кладки простінків на 7-му поверсі.
У другій секції тим часом на 9-му поверсі йде укладання плит на зробленому перекритті, а також будівельники приступили до зведення 10-го поверху.
Утеплення фасаду мінеральною ватою і автономне опалення дадуть можливість зменшити витрати на комунальні послуги. Площа квартир від 19 до 25 кв.м., тому витрати в опалювальний сезон не будуть високими. Незважаючи на це, завдяки вдалій плануванні гостінок Ви будете відчувати себе в них як у повноцінній однокімнатній квартирі.
Крім внутрішніх робіт, забудовник піклується про естетичний вигляд під’їздів та прилеглої території. На сходових клітинах буде зроблений якісний євроремонт, перед входом в квартиру мешканців будуть радувати картини і живі квіти.
Територія буде висвітлюватися і охоронятися цілодобово. Її планують обладнати сучасними дитячими та спортивними майданчиками.
Нагадуємо Вам про те, що Ви все ще можете стати учасником розіграшу автомобіля, який відбудеться зовсім скоро. Детальніше про це читайте на нашому сайті.


