Зведення ЖК «Воробйові гори на полях» йде своєю чергою


Переглядів:

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...

Новий проект на Павлівці – це сучасний житловий комплекс з усіма зручностями і великим вибором планувань. Його будівництвом займається компанія «Воробйові Гори».

Тим часом, про хід зведення майбутнього новобудови з’явилася нова інформація:

  • на шостому поверсі практично закінчені роботи по заливці коридорів;
  • на п’ятому поверсі майже повністю укладені внутрішні перегородки і стінки санвузлів.

Крім робіт зі зведення будівлі заплановані роботи з благоустрою території. Майбутніх мешканців чекає будинок європейського класу з наступними додатковими послугами від забудовника:

  • ОСББ. Організація, яка виконує функції ЖЕКу. Через неї вирішуються всі комунальні питання.
  • Автономна система опалення. Завдяки їй і подвійному утепленому фасаду ЖК, тарифи на комунальні послуги для мешканців будуть нижче, ніж містом.
  • Керуюча компанія. Можливість для інвесторів найняти фахівців для здачі нерухомості в оренду. При співпраці з компанією, що управляє гарантується прибуток від вкладень в розмірі 16% річних в доларах.

І ще одна приємна пропозиція від «Воробйових Гор»: до 15 березня кожен покупець нерухомості від забудовника отримує можливість виграти авто Nissan XTrail 2018 і річний запас бензину! Деталі акції на сайті.

Возведение ЖК «Воробьевы горы на полях» идет своим чередом Возведение ЖК «Воробьевы горы на полях» идет своим чередом Возведение ЖК «Воробьевы горы на полях» идет своим чередом