У новому житловому комплексі «Воробйові гори на полях» триває будівництво!


Переглядів:

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...

Компанія-забудовник «Воробйові гори» поспішає розповісти Вам про хід будівництва нового ЖК «Воробйові гори на полях”!

Цокольний поверх вже перекритий. Повним ходом йде будівництво першого поверху, і проводяться підготовчі роботи для початку заливки коридорів. Ми прагнемо створити максимально комфортні умови майбутнім власникам квартир, тому продовжуємо благоустрій мікрорайону. Будівництво дороги і установка освітлення знаходяться на завершальному етапі.

Наша компанія стежить за сучасними тенденціями і активно їх впроваджує. Прикладом стала технологія віртуальної реальності (VR). Вже сьогодні ви можете приїхати до нас у відділ продажів і побачити, якими будуть планування майбутніх квартир нашого житлового кварталу «Воробйови гори на полях».

Поспішаємо нагадати, що триває акція до Дня народження компанії-забудовника «Воробйові гори». Люди, які купили квартири у компанії-забудовника в період проведення акції, стають учасниками грандіозного розіграшу. Серед перших 200 покупців будуть визначені 5 переможців. Акція діє до 31 серпня 2018 р.

І ще одна приємна новина – тільки до 31.07.2018 вартість сучасної квартири-студії становить всього 10480у.е.! Приїжджайте до нас у відділ продажів, подивіться на Вашу майбутню нерухомість і стаєте власником житла від надійного забудовника!