Будівництво ЖК «Воробйові гори на полях» триває повним ходом


Переглядів:

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...

У мальовничому куточку Харкова, в пішій доступності від метро Ботанічний сад, в районі парку Соснова гірка, триває будівництво двох нових будинків європейського класу, які входять в житловий комплекс «Воробйові гори на полях».

У першому будинку йде будівництво п’ятого поверху, а ось внутрішні стіни на третьому вже закінчені. Будівельники вже приступили до їх укладанні на четвертому поверсі. Другий будинок знаходиться на етапі котловану – відбувається монтаж пальового поля.

Якраз на цій стадії будівництва можна купити квартиру за мінімальною ціною всього 10580 $, вигідно вклавши гроші в найнадійнішу сферу – нерухомість.

Компанія Воробйові гори також продовжує впорядковувати територію навколо будинків, щоб майбутнім мешканцям було комфортно під’їжджати до двору і гуляти з дітьми.

Крім того, для кожного клієнта доступні послуги Керуючою Компанії. Якщо Ви вирішите купити квартиру для подальшої здачі її в оренду, Вам не потрібно буде займатися пошуком орендарів і вирішенням побутових питань. Все це ми зробимо за Вас! А Ви будете отримувати стабільний дохід – 16% річних в доларах.

Також нагадуємо про розіграші: будь-який покупець квартири в компанії забудовника в період проведення акції може стати володарем автомобіля Nissan X-Trail. Детальніше про умови читайте на нашому оф сайті.

stroitelstvo-zhk-vorobevy-gory-na-polyax-prodolzhaetsya-polnym-xodom1

stroitelstvo-zhk-vorobevy-gory-na-polyax-prodolzhaetsya-polnym-xodom2

stroitelstvo-zhk-vorobevy-gory-na-polyax-prodolzhaetsya-polnym-xodom3

stroitelstvo-zhk-vorobevy-gory-na-polyax-prodolzhaetsya-polnym-xodom4

stroitelstvo-zhk-vorobevy-gory-na-polyax-prodolzhaetsya-polnym-xodom5