Будівництво восьмого будинку житлового кварталу “Воробйові Гори” не зупиняється ні на секунду!


Переглядів:

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...

Наша будівельна бригада не припиняє зведення нового житлового об’єкта в кварталі “Воробйові гори-8”. Будівництво будинку, що складається з двох секцій, активно триває. На даному етапі, в одній секції завершується перекриття плитами, восьмого житлового поверху. У другій секції триває цегляна кладка стін сьомого поверху. Наша компанія прагне завершити дані будівельні роботи точно в строк, тому погодні перипетії не впливають на темпи будівництва. Також повним ходом триває утеплення фасаду.

Для мешканців даного об’єкту, що будується, будуть доступні всі ті преміальні зручності, якими користуються всі наші мешканці, в тому числі і послуги керуючої компанії. Тобто, кожен власник, який бажає заробляти на купленої нерухомості, зможе звернутися до нас. Ми беремо на себе повне і якісне управління Вашим майном. Керуюча компанія займається пошуком орендарів, контролем за платежами, дотриманням умов орендного договору.

І нагадуємо Вам, що Компанія-забудовник “Воробйові гори” запустила безпрецедентну акцію з розіграшем автомобіля в фіналі. Всі подробиці та умови можна дізнатися на нашому офіційному сайті.

Тому, вибираючи серед всіх забудовників, зверніть увагу на надійного і відповідального партнера – “Воробйові гори”!

строительство новостройки

утепление минеральной ватой

фасад 8-го дома