На якій стадії будівництва ЖК «Воробйови Гори на Полях»?


Переглядів:

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...

ЖК «Воробйові Гори на Полях» – це новий житловий квартал від забудовника «Воробйові Гори». Майбутній новобуд розташовується в сучасному районі Харкова, недалеко від Саржиного Яру і метро Ботанічний Сад. Старт продажів вже відкритий, і є новини про хід будівництва.

Як відомо, компанія-забудовник «Воробйові Гори» завжди здає будівлі в експлуатацію в терміни. Робітники вже закінчили перекриттям четвертого поверху і почали кладку п’ятого.

Крім будівництва будівлі, йде благоустрій прилеглої території. Жителі ЖК «Воробйови Гори на Полях» зможуть насолодитися асфальтованими доріжками і зручним під’їздом до будинку. Також вже є дитячі майданчики.

У новому будинку, як і інших комплексах від забудовника, будуть штатні фахівці з ремонту опалювальних, електричних та сантехнічних систем. Вони працюють в рамках послуги ОСББ. Абревіатура розшифровується як об’єднання співвласників багатоквартирного будинку. Це приватна організація, яка спрощує рішення комунально-побутових питань. Більше не потрібно звертатися в ЖЕК, тепер для цього є офіс ОСББ!

Найкращі новини наостанок: при покупці житла від забудовника «Воробйові Гори» у вас є можливість виграти Nissan Xtrail! Читайте докладніше про умови акції на сайті компанії.

фасад дома балконы

стройка Воробьевы горы на полях перегородки на стенке