Які типи планувань квартир зустрічаються від ЖК “Воробйові гори”


Переглядів:

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...

Компанія-забудовник “Воробйові гори” знаходиться на ринку нерухомості вже більше 9 років. За цей час місто Харків збагатився кількома житловими кварталами. Всі об’єкти мають гарне розташування, а також комфортні умови для життя.

Відносно молода компанія намагається йти в ногу з часом, створювати житло європейського класу, надавати преміальні послуги. Всі будинки є яскравим підтвердженням сучасності забудовника.

Протягом нашої роботи на ринку нерухомості, побудовано та введено в експлуатацію понад 10 будинків. І думка про те, що житло тільки малогабаритне – помилково. Кількість планувань квартир вражає рясним різноманітністю.

Какие типы планировок квартир встречаются от ЖК “Воробьевы горы”

Види квартир

У різних житлових кварталах присутні найрізноманітніші планування. Це малогабаритне житло, квартири – студії з поліпшеним плануванням, повногабаритна нерухомість, а також просторе житло, більше 85 квадратних метрів. Тепер докладніше.
Какие типы планировок квартир встречаются от ЖК “Воробьевы горы”

    • Малогабаритки. Тут вибір досить великий. Для вибору покупців існують різноманітні планування від 10 до 19 кв.м. Кожен варіант має повноцінну ванну з душовою кабінкою, вбудовану кухню, також зону відпочинку. Такі об’єкти відмінно підійдуть студентам або самостійним людям. Наша компанія-забудовник пропонує варіанти з обробкою і без.
    • Квартири-студії. Ця категорія передбачає приміщення вільної або поліпшеного планування. Тут передбачено однокімнатне житло, об’ємом від 18 до 30 м2. Всі варіанти оснащені просторими ванними, кухнями і вітальнями, які виконують функцію спальні. Є ізольовані кімнати і студії з поліпшеним плануванням. Також можливий варіант дворівневих приміщень, в яких перший ярус оснащений просторою кімнатою з зоною для приготування їжі, а другий – спальнею. Цей варіант влаштує молоду сім’ю або працюючої людини.

  • Повногабаритного житло. У даній категорії пропонуються одно-, дво-, трикімнатні квартири, обсягами в 40 метрів до 110 квадратних метрів. “Однушки” мають ізольовану кімнату, кухонну зону, передпокій, ванну. Деякі об’єкти припускають наявність вбиральні і балкона. “Двійки” від нашого забудовника мають обсяг від 60 до 90 м2, на яких розміщується велика вітальня, спальня, вільна ванна кімната, світла кухня, балкон. Всі кімнати просторі, світлі, комфортні. В наявності є нерухомість з вітальні, розміром 41 кв.м., а також поєднаної лоджією, що з’єднує дві кімнати. Трикімнатне житло, розміром більше 100 кв.м., вміщує два санвузли, гардероб, балкон і все необхідне.

Какие типы планировок квартир встречаются от ЖК “Воробьевы горы”

Квартири таких розмірів мають простору зону приготування їжі – починаючи з 15 кв.м. або поєднану з вітальнею зоною, розміром 43 м2. Решта кімнати ізольовані один від одного. Другий санвузол розміщений близько гостьової спальні, яка має розмір від 12 квадратів, що робить цю частину квартири відокремленою від решти простору. Також в таких плануваннях передбачені два балкона: один з кімнати, а другий з вітальні. Просторий передпокій розміщується на 10 м2, що дає можливість встановити тут просторий шафа.

Кожна нерухомість від нашої компанії-забудовника повністю адаптована для життя, маючи необхідне.