Як просувається будівельний процес в ЖК «Воробйові гори-8»


Переглядів:

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...

За короткий проміжок часу на будівельному майданчику житлового комплексу «Воробйові гори-8» відбулося багато подій.
У першій секції йде процес заливки перекриття 8-го поверху. Також там викладаються зовнішні колони і армований пояс (це спеціальна конструкція, яка розподіляє навантаження і пов’язує всю площину будівлі).
У другому під’їзді будівельники вже закінчують зведення зовнішніх колон і приступають до внутрішніх.
Така швидкість роботи не відбивається на високій якості споруди. Робочі використовують передові технології і сучасні матеріали, щоб будинок відповідав усім європейським стандартам.
Територія, що оточує комплекс, буде створювати комфорт для кожного мешканця. Планується її озеленення, ландшафтний дизайн, обладнання двору дитячим майданчиком, лавочками та турніками. Поруч буде сучасна парковка, а хороше освітлення і цілодобова охорона забезпечать власникам квартир безпеку.
Нагадаємо, що ЖК «Воробйові гори-8» будується за адресою: пров. Шевченківський, 38. Орієнтиром є великий розважальний центр «Радмір», який знаходиться зовсім поруч.
Також поблизу є станція метро «Академіка Павлова» і зупинки наземного транспорту, тому можна без зусиль дістатися звідти в будь-яку точку міста.
Квартири в комплексі вигідно купувати в якості інвестування для здачі в оренду. Тим більше що забудовник пропонує послугу керуючої компанії, яка візьме на себе всі турботи про пошук орендарів, їх заселення, а також обслуговуванні квартир і контролі оплати за комунальні послуги.
Не забувайте про нашу грандіозної акції! Будь-який покупець нерухомості від «Воробйових гір» може виграти новий автомобіль Nissan X-Trail. Всі подробиці на сайті компанії.

Как продвигается строительный процесс в ЖК «Воробьевы горы-8» Как продвигается строительный процесс в ЖК «Воробьевы горы-8» Как продвигается строительный процесс в ЖК «Воробьевы горы-8» Как продвигается строительный процесс в ЖК «Воробьевы горы-8» Как продвигается строительный процесс в ЖК «Воробьевы горы-8»