Інвестування в нерухомість від забудовника «Воробйові гори»: актуально, вигідно, надійно


Переглядів:

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...

Інвестиції в нерухомість – одне з найвигідніших вкладень. Ціни на квартири постійно ростуть. Крім того, на такі інвестиції, на відміну від депозиту в банку, не впливає інфляція. Регулярний пасивний дохід ви отримуєте від здачі нерухомості в оренду.

Важливо! Найбільш ліквідними вважаються малогабаритні квартири і гостинки.

Вкладати краще в квартири, представлені на первинному ринку нерухомості, тобто купувати житлоплощу безпосередньо у забудовника. Це обумовлено явними перевагами нових квартир:

 • чиста юридична історія;
 • новий ремонт;
 • сучасні технології будівництва.

Крім того, забудовник пропонує своїм покупцям додаткові послуги, в тому числі пов’язані з інвестуванням.

При виборі компанії важливо звертати увагу на:

 • репутацію фірми;
 • досвід (кількість зданих проектів);
 • терміни здачі будинку;
 • умови, які пропонує компанія.

Співпрацювати з забудовником «Воробйові гори» актуально, вигідно і надійно. Кожен з пунктів варто розглянути окремо.

Актуальність

Инвестирование в недвижимость от застройщика «ВОРОБЬЕВЫ ГОРЫ»: актуально, выгодно, надежно

Оренда квартир актуальна завжди, але є менш ліквідні (окупаються) і більш ліквідні види житлоплощі. Під менш ліквідні потрапляють, наприклад, трикімнатні квартири – сім’ї з кількома дітьми, які зазвичай живуть в таких, рідко їх знімають. А тим, хто шукає собі тимчасове знімне житло, або не вистачає фінансів на таку нерухомість, або не потрібно стільки місця.

Основні категорії квартиронаймачів це студенти, молоді пари (включаючи сім’ї з маленькою дитиною), одинокі іногородні. Їх вимоги до житлоплощі:

 • невисока ціна;
 • комфорт;
 • наявність поруч з будинком громадського транспорту, магазинів і т.п.

Воробйові гори одні з перших в Харкові почали пропонувати квартири, які підходять під ці параметри. Це малогабаритне житло європейського класу, розташоване в районах з розвинутою інфраструктурою. У гостинках і студіях від забудовника раціонально використовується простір, немає мертвих кутів і зайвих метрів. Це дозволяє пропонувати комфортне житло за нижчою ціною.

Вигода

Гарантований дохід від здачі нерухомості від забудовника «Воробйові гори» становить 16% річних в доларах. Це пасивна прибуток – орендна плата квартиронаймача.

Важливо! При подальшому перепродажі житла вже на вторинному ринку нерухомості ви також отримаєте прибуток – оскільки квартири постійно ростуть в ціні.

При укладанні договору з «Воробйовими горами» як керуючою компанією вам також не потрібно піклуватися про пошук орендаря та інших питаннях оренди. Всі зобов’язання забудовник бере на себе, вам залишається тільки отримувати свій дохід від інвестицій готівкою або на картку.

Надійність

Инвестирование в недвижимость от застройщика «ВОРОБЬЕВЫ ГОРЫ»: актуально, выгодно, надежно

Надійність компанії в першу чергу відображає її власне довіру до клієнтів. «Воробйові гори» готові виплатити авансом річну орендну плату відразу після укладення договору на руки.

Крім того, всі проведені компанією операції прозорі і доступні інвестору:

 • регулярно надаються звіти про стан житлоплощі у вигляді фотографій і відеоматеріалів;
 • ведеться бухгалтерський облік і надається клієнтові у вигляді фінансових звітів;
 • є можливості при бажанні спостерігати за процесом укладення договору з орендарем в онлайн-режимі за допомогою мережі Інтернет.

Всі питання, що цікавлять можна задати представнику компанії, що управляє. Отримати більше інформації про мешканця та інших моментах оренди – в будь-який час. Послуга керуючої компанії створена для того, щоб спростити вам життя і допомогти отримати максимум від інвестицій.

Leave a Reply

Your email address will not be published.