Арабський стиль інтер’єру дозволить у Вашому будинку створити комфортну і багату обстановку


Переглядів:

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...

Арабский стиль интерьера позволит Вам дома создать комфортную и богатую обстановку.

Цей напрямок відноситься до етнічної групи оформлення інтер’єрів. Арабський стиль часто об’єднують зі східним, оскільки проглядаються загальні характеристики. Але, все ж, існують відмінності, які виділяють цей напрямок.

Персія славилася багатством і розкішшю своїх палаців, а внутрішнє оздоблення призводило хрестоносців в захват. Таким чином культура сходу зайняла гідне місце серед всіх націй.

Особливості арабського оформлення.

Релігійні складові — головна відмінність дизайну в арабському стилі від інших напрямків. Оскільки Коран є священною книгою для всіх мусульман, то житло відповідає Святому писанню. У ньому забороняється поклоніння ліку і зображення святих, тварин, птахів. Тому в дизайні переважають геометричні візерунки, флористичні мотиви, мозаїчне оформлення.

Арабский стиль интерьера позволит Вам дома создать комфортную и богатую обстановку.

Кулястим, сферичним і напівкруглим предметам, лініям віддається основна перевага. І навіть строгі прямі лінії віконних прорізів виконують у вигляді стрілчастих арок.

Різьба — ще одна відмінна риса декору приміщень. Вона всюди: на міжкімнатних дверних стулках, на меблі, дерев’яних панелях, що прикрашають стіни. А в поєднанні з мозаїчним принтом виходить справжній арабський дизайн.

Принципи оформлення.

Для обробки внутрішнього простору використовують декоративні елементи: настінні панелі, багаторівневі стельові конструкції, штукатурку, шпалери. Покриттям підлоги виступає керамограніт, мозаїчна плитка, камінь.

Переважаючі кольори:

  • для стін і підлоги вибирають світлі, пастельні тони або відтінки червоного;
  • колір меблів, звичайно ж, натуральний. Справжні східні меблі виконуються з червоного дерева;
  • текстиль — тут дозволені експерименти з золотом, бірюзою, смарагдом, гранатовими відтінками, фіолетовим;
  • елементи, які ділять простір на зони — темні або чорні.

Освітленню приміщення надається окрема перевага. Оскільки інтер’єр в арабському стилі несе розслаблення, умиротворення, то освітлення гратиме тут одну з головних ролей. М’яке, розсіяне світло, яке просочується звідусіль.

Світильники, лампи, торшери, ліхтарі — розсіюють тепле, жовте світіння, занурюючи в атмосферу релаксу. А різьблені абажури, ковані свічники з химерним візерунком доповнюють картину. У відокремлених зонах, таких як спальня, денне світло замінюють штучним, щоб створити більш камерну обстановку. Люстра тут, як центральний об’єкт — твір мистецтва, оскільки виконана в ручну.

Атмосферу житлу надають запахи, наповнюючи прянощами простір. Символом процвітання і достатку сім’ї є фонтан. Він встановлюється в центрі приміщення, відображаючи арабську історію. Фонтан виконують з мармуру, що підкреслює стан сім’ї.

Арабский стиль интерьера позволит Вам дома создать комфортную и богатую обстановку.

Аксесуари сходу також є родзинкою інтер’єру. Це позолочений посуд; зброя, інкрустована дорогоцінним камінням; килими ручної роботи; шовкові подушки, валики з бахромою; антикварні глечики, інше.

Меблі в арабському стилі, як витвір мистецтва.

Меблі формують стиль, без зайвого пафосу. Тут немає високих платтяних шаф або громіздких стелажів. Для зберігання використовують низькі тумби, скрині, серванти, буфети. Меблям, в арабському будинку, приділяється незначна увага, оскільки — навіщо нагромаджувати шикарний килим, ручної роботи, стільцями, кріслами або шафами?

Для прийому гостей, в гостьовій зоні, застеляли підлогу дорогими килимами з натуральних тканин. А для зручності додавали шовкові подушки, валики, низькі пуфи і звичайно ж, балдахіни. Вони надають камерності, відокремленості будь-якому простору.

Але відмінною рисою є різьблення, інкрустація перламутром, візерунки традиційною в’яззю. Столи прикрашають перламутром, а форма нетрадиційна — багатокутна. Вони низькі, щоб зручно було випити кави зі східними солодощами, сидячи на підлозі в оточенні подушок. Ніжки у меблів різьблені, химерної, закругленої форми.

Східний стиль завжди асоціюється з багатством, розкішшю обстановки і дорогими предметами побуту, а також релігійністю. Тому, вибираючи такий напрямок, варто не тільки наповнити будинок антикваріатом, а й пам’ятати про дбайливе ставлення цієї нації до віри.

Схід — це умиротворення, спокій, неквапливий плив часу. Це філософія, здатна полонити душі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.